Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek rendben lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben lesz a ciklusom?

Figyelt kérdés
Mikor megjött az első vérzésem(13évesen) 2havonként jelentkezett és sosem mentem vele orvoshoz mert hát örültem hogy nem kell vele bajlódnom.16 évesen kezdett beálni rendesen,gondolom attól hogy nemi életet kezdtem élni,de utánna elkezdtem szedni a gyógyszert.Viszont ha abba hagyom vajon milyen lesz a ciklusom?Helyrejön vagy összevissza fog megjönni?20/L
2011. máj. 22. 03:09
 1/2 anonim válasza:

nagy valószínűséggel rendben lesz a ciklusod, hiszen 3 év elteltével már beállhatott a maga kis ütemébe:D

De az sincs kizárva, hogy a gyógyszer abbahagyása után még egy ideig "össze-vissza" fog megjönni.

2011. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan lesz, mint előtte volt.
2011. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!