Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul vettem be a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul vettem be a fogamzásgátlót, mit történik? (olvass)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy tudtam ennyire figyelmetlen lenni, szerintem a fáradtság vagy foggalmam sincs, de nem is ez a lényeg. Tehát az történt, hogy a 3szakaszos (21napos) fogamzásgátló első szemét ebben a hónapban tegnap kellett bevennem. Csakhogy nem figyeltem a szineket és a legutolsó szakaszból vettem be. Mi történhet??
2011. máj. 19. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én igazából nem tudom, mi történhet veled/benned, én még nem szedtem semmilyen fogamzásgátlót, de szerintem SÜRGŐSEN keresd fel a nőgyógyászodat. Jobb félni, mint megijedni.

21/L

2011. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Viszont aki tud segiteni annak még hozzátenném, hogy ezután ma viszont "elkezdtem" normálisan szedni, tehát ma az igazi első szemet vettem be. (és ugye tegnap azzt amit utoljára kéne)

2011. máj. 19. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi történhet, én évek óta szedek 3 fázisos gyógyszert és eddig sose szedtem rosszul. Köztes vérzés, nem teljes védettség ebben a hónapban, ilyesmire tippelnék. Kérdezz meg egy webes nőgyógyászt vagy telefonálj be az orvosnak.
2011. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!