Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha óvszer nélkül szexelek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszer nélkül szexelek és nem a barátnőmbe élvezem el akkor mennyi az esélye, hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
Időben kivettem a péniszem s máshova élveztem és nem a barátnőmbe. Ja és nem szed semmiféle gyógyszert amit szoktak a lányok ha gumi nélkül csinálják a párjukkal.
2011. máj. 17. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aha...el tudom képzelni kedves utolsó, mennyit tanulmányozhattad a témát, ha még helyesen írni sem tudsz.

Legalább ne terjesztenéd a baromságod...atyavilág.

2011. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
oha ugy irok ahogy akarok ne moj meni da zajebavas majmun... hülyeség??? hát lehet h nekem van tapasztalatom nem ugy mint neked szüzike... ha ebben is találsz hibát akkor meg menny el szótárszerkeztőnek... cmokic
2011. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
"oha ugy irok ahogy akarok ne moj meni da zajebavas majmun." :D micsodaa? xD amúgy én is egyetértek azzal, hogy hülyeséget nem kellene terjeszteni... amúgy az, hogy neked ez a tapasztalatod, hogy nem lettél terhes, ebben inkább csak szerencséd volt, másnak viszont lehet, hogy nem lenne az...
2011. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"hát lehet h nekem van tapasztalatom nem ugy mint neked szüzike..."

Majd osztogathatod a tapasztalataidat az abortuszról is, mert előbb-utóbb úgy is az lesz a megszakításból, hacsak nem vagy meddő.

2011. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Jó partnerem volt ez nem a szerencse műve, és ennyi én csak leírtam a tapasztalatom mivel ez egy ilyen oldal... de ha neked ez nem tetszik sajnálom... :), nem hogy te is elmondanád a véleményed jajj inkább ne mert látom hogy egy pedáns emberrel van dolgom :DDDDDD apuci-anyuci pici gyermeke :D és ha kell zsebkendő akkor majd küldök XDDD
2011. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, mennyire szánalmas ember vagyok, hogy normálisan védekezek és nem a szerencsére bízom egy gyerek életét. Én undorító, gusztustalan szemét alak...

Te persze egy vagány, bevállalós, kemény csaj vagy, mert hagyod, hogy gumi nélkül dugjanak. Persze, persze, ez a követendő példa. Nem elég, hogy feleannyi abortusz van így is, mint szülés, nyugodtan osszad csak az észt.

2011. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a jó partner alatt azt érted, hogy nem tudott megtermékenyíteni? akkor lehet, hogy nem te vagy meddő, hanem neki volt valami problémája. (ha nem lehet szerencsének nevezni akkor egyik a kettő közül) Egyébként miközben nyomod ezeket az XD-ket, gondolom főőő a fejed.:) nem kell idegesnek lenni amiatt, hogy nem értünk veled egyet, örülj annak, hogy te nem lettél terhes, de másokat ne biztass arra, hogy ne védekezzenek...
2011. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hej ki mondta hogy mindenkinek hagyom magam óvszer nélkül? azt mondtam h a baratomnak... te a hibáimat észre veszed ezt nem tudod??? figyelj egy kicsit jobban... és nem osztom az észt csak a tapasztalatom mondom!!! hányszor ismételjem már el??? írjál be te is valamit és túl van tárgyalva én most már engedek te meg szenvedj ... :DDD
2011. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!