Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklusom visszaállítása. Hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklusom visszaállítása. Hogyan?

Figyelt kérdés
2x egymás után 4 nappal előbb hagytam abba a gyógyszert még hónapokkal ezelőtt, mert szalagavatóm volt, meg ballagás meg érettségi is ha megvan egyszerűen annyira görcsöl hogy előfordul hogy megmozdulni se tudok..most szeretném visszaállítani a ciklusomat eredeti idő szerint. Hogy oldhatnám meg?
2011. máj. 15. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
a menses ideje szerintem alapbol mindig elcsuszik valamerre ha csak pár napot is. innentől csak simán szedd rendesen előirtnak megfelelően a tabit, mert ez lesz a "normális" ideje. azzal többet ártasz ha csusztatgatni kezded ide oda. (és ha megnézed a legelső mensidhez képest és számolgatsz már most nem ott vagy ahol kéne :D)
2011. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mindenképp szeretném visszaállítani, mert sport eseményekhez, nyaralásokhoz úgy lenne jó :(
2011. máj. 17. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
a következő levelet rendesen szeded,21.napig utána 7 nap szünet majd a 8.napon elkezded a következőt...én egyszer volt,h véletlenül az utolsó szemet nem vettem be így 1nappal lett rövidebb az álciklus és én is fájdalmakkal küzdöttem és mennyiségi bajokkal...szóval azért ezt ne csináld többet...23n
2011. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!