Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan osztotáttok meg anyátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan osztotáttok meg anyátokkal, hogy fogamzásgátlót szeretnétek felíratni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész egyszerűen eléálltam és megmondtam neki, hogy vagy ez, vagy el kell viselnie, hogy minden hónap végén idegroncs leszek a bizonytalanságtól. Jobban szeret annál, hogy ezt hagyja, ráadásul ugyanaz a nőgyógyászunk, valszeg hamar kitudódott volna a dolog. Hozzáteszem hogy nagyon-nagyon jó viszonyban vagyunk, jóformán mindent meg tudunk beszélni ésszerű határokon belül.


Ha ti esetleg nem vagytok jóban, akkor hangsúlyozd, hogy ez egy felelősségteljes dolog, biztosra akarsz menni, és jobb ez, minthogy neki is egy nemkívánt terhesség miatt kelljen aggódnia.

2009. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj volt nőgyógyászhoz mennem, mert kimaradt a mesnim, és nagyon féltem mi lesz. Akkor már volt barátom, de még szűz voltam. Mondtam anyunak, ha már el kell mennem a dokihoz, akkor egy úttal azt is elintézem. Nem mondott rá semmit. Tudta, hogy egyszer ennek is el kell jönnie :-) Mostmár úgy van, hogy ő szokta felíratni nekem a tabit :-D
2009. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nem volt gond miután megtudta hogy van párom anyukám semmit se bízott a véletlenre megkérdezte hogy szedek e gyógyszert majd elvitt a nőgyógyászához hogy felírassak.

De egyébként teljesen mind1 hogy mondod meg neki nem fogja a fejed leszedni érte hiszen ő is tudja hogy első a biztonság és néha sajnos előfordulnak balesetek ha csak gumival védekeztek

2009. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem szólna bele, ha szeretném el is jönne velem és még orvost is ajánlana. Esetleg azért ellenezhetné, mert ő magas hormontatalmú készítményektől lett meddő, de az már nagyon régen volt, biztos bízna a mai szerekben.
2009. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonló párbeszéd történt:

Anyu!Most már 2 hónapja szexelünk YX-al és tudom,hogy Te sem szeretted annak idején a gumit,hát én se.Persze védekezni kellene ezért gondoltam a gyógyszerre.Elvinnél a dokidhoz?

Teljesen megértett,hiszen ő is volt fiatal és nem szerette a gumit.

2009. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem tudják anyumék...

csak mamám elégé 21.századi amikor megtudta hogy, van barátom állandóan azzal faggatott hogy, rendesen védekezünk. Aztán 1x menstruáció utáni nap megvolt az aktus és elszakadt...időben észrevettük így reméltük nem lesz akkora baj....nem is lett szerencsére

abban a hónapban mamival elmentünk felíratni fogamzásgátlót...így mint 3 nyugodtak lehetünk :) és a szüleimnek se okozok semmi problémát mert, nem tudok teher beesni...

2009. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!