Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyász Budapesten?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés
újra szeretnék tabit szedni, melyik nőgyógyászt ajánlatok, aki nem olyan alapos, hogy mindenhová küldözget, hanem csak felírja amit idáig is szedtem, mert másikat nem akarok, mivel ez bevált
2011. máj. 12. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarod, hogy alapos legyen meg kivizsgáljon, akkor a sima körzeti is megteszi.
2011. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és Pesten melyik háziorvos írja fel? tudnál ajánlani valakit? ő rendszeresen felírja vagy nőgyógyász el kell menni időközönként?
2011. máj. 12. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Pesten a 18.kerületi rendelőintézetbe, ha szólsz a nőgyógyászaton, h ezt meg ezt már szedted, és bevált és újra akarod kezdeni, akkor felírják. Minden nap nyitva vannak reggeltől estig, de., du. van benn vki és be se kell jelentkezni. Viszont a rákszűrésre fixálódnak szal ha nincs meg ebben az évben akkor meg akarják majd csinálni :D
2011. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vok. nem sima körzeti orvosra gondoltam, hanem a körzetedhez tartozó rendelőintézetedben dolgozó, nem magánpraxist folytató nőgyógyászra! elég ha betelefonálsz a recepcióra, és vagy kapcsolnak, vagy rögtön adnak időpontot, de ha megmondod, hogy receptet íratsz föl, akkor általában soron kívül bemehetsz, 5 perc az egész.
2011. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos is felírja. Én is vele szoktam iratni.
2011. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!