Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Budapesten jó nőgyógyász? Aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten jó nőgyógyász? Aki vérvételt kér mielőtt felírja a tabit?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a VII. kerület környékén
2010. júl. 13. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

ezen az oldalon találsz.

2010. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! igaz, ez nem a hetedik kerület, én a 8.ból járok a Héder doktor úrhoz, nagyon rendes, és figyel a betegeire. és mielőtt bogyót írat... vérvételre küld... Csak ajánlani tudom. egy idős férfi, viszont tényleg nagyon ügyes. unokahúgomat is oda vittem, mikor neki az első vizsgálatát kellett csinálni, és nagyon félt. majd két perc múlva a rendelőből hallottam Nóri hangos kacaját..:)


Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelõ

XVI. kerületi Szakorvosi rendelõintézete


Dr. Héder János


Rendelési idõ

Hétfõ: 14 - 20 óra

2010. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, Héder J. tel: 061/4011317
2010. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez nagyon közel van:D
2010. júl. 14. 13:54
 5/6 A kérdező kommentje:
A legelsőnek: Ha nem rsz normális választ,kérlek ne válaszolj a kérdésemre!!!
2010. júl. 14. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
az örs vezér teréről kb 10 perc.. addig meg metró... nem olyan vészesen sok az..:)
2010. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!