Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem el a következő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évi2012 kérdése:

Mikor kezdjem el a következő levél fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Tegnap kellet volna bevennem az utolsó szem fogamzásgátlómat, de elvesztettem a munkahelyen ! Gondolom megjön majd pénteken szombat helyett, de mikor vegyem be a következő levelet? Mert 7 szünetmentes napot kell tartani és a 8.-on bevenni a következő levelet ami mindig eddig szerda volt, és így hogy kevesebbet vettem be 1 szemmel kedd lesz? Akkor is toljam szerdáig?
2011. máj. 11. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Folytasd, mintha meg sem történt volna. A következő szemet (ha hétfőn volt az utolsó szem) a 8. napon, tehát kedden kell bevenni. Hajrá.
2011. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kezd kedden. (a maradék 1 szemet beveheted a következő levéllel, így visszatolhatod a kezdést szerdára.)
2011. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy tudok visszatérni a szerdára? mert ha most kedden kezdem el bevenni a következő levelet, akkor mindig hétfőn fogy majd el és köv. hét kedden kell bevennem! De most ne várjak szerdáig?
2011. máj. 11. 12:11
 4/5 anonim válasza:
Nyugodtan várhatsz szerdáid is, semmi bajod nem lesz. Én pl. ha nem akarom hogy a tabletta szerinti napra jöjjön meg( Ha hosszabb útra megyek,vagy olyan programom van), akkor hamarabb hagyom abba 2-3 nappal,vagy tovább szedem 1-2 napig. Már 8 éve szedem, eddig semmi bajom nem volt.
2011. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanúgy kell a 7nap szünet.Én is így csináltam,viszont kicsit a következő levél után még gyengébb volt a vérzésem,fájdalmat is éreztem és éjjel helyett késő délután jött meg.De más probléma nem volt...23N
2011. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!