Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb óvszer?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be a legjobb, illetve hogyan kell normálisan felhelyezni, úgy hoyg biztosan ne legyen galiba:)


Márkákat, és azon belkül típusokat mondjatok légyszíves. Egyébként a Durex Love, és a classic között mi a különbség, és mennyibe kerül, valamint szerintetek melyk a legjobb márka?


2011. máj. 2. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Márka? Durex, life styles... a típus kb mindegy, ha fiú vagy akkor nyilván a vékony :)

Hogy kell felhelyezni? Csippentsd össze a végét, h ne legyen benne légbubi- akkor kiszakadhat- és óvatosan végig kell görgetni a péniszen. És vigyázz a kibontásnál, nehogy felsértsd a gumit!!! ELég élesek ezek a zacsik

2011. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha tegyük fel éppen a csajjal vagyok, és én már elmentem, dem ég aktus közben vagyunk és pár percig még tolnám neki akkor az megoldható?:D amúgy köszi, vár om a további válaszokat. nagyon szakados a durex? és mennyibe fáj?
2011. máj. 2. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ma szakadt ki Masculan. :|

Amúgy úgy már ne szexeljetek tovább, ha elélveztél, mert könnyen kiszakadhat. Ha még bírod, tegyél fel új gumit, de ne kockáztass.

2011. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bemész a DMbe vagy a Rossmannba, megállsz az óvszeres polc előtt és szétnézel h melyik mennyibe kerül. Senki sem fog kiröhögni.

Sztem a durex a legjobb (piros, lila, fantasy), de a szürke lifestyle se rossz. A masculan kicsi, elég nehéz felhúzni.

2011. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk a durex is kiszakadt :)
2011. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A lila durex (asszem elite) elég jó, a barátom érzékeny a gumikra, de ebben még viszonylag jól bírta annó. Dm-ben 2500Ft volt, akciós napokon 1900Ft.

De régebben használtam lifestyle-t is elég sokat, azzal se volt semmi gond.

A masculan viszont engem csípett.

De nekem gumi sose szakadt ki.

20L

2011. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
TESCO 100 ft-os
2011. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 álom manó válasza:

mi durex elite-et használunk, gond még sose volt vele, szerintem ez még viszonylag kényelmes nekem is és a barátom is jót mondott róla, bár nem nagyon rajongok az óvszerért.. szerintem ha barátnőd van és nem csak kalandozgatsz, adj a márkára és jó fajtát vegyél, mert akkor mindketten jobban fogjátok élvezni, és még a biztonság is jóval magasab..

durex vagy lifestyle :)

2011. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

LifeStyle! csak azt használjuk :) a durex sokszor elszakadt, és szaladhattam esemény utáni tablettáért:S de ez egyszer sem, 4 éve ezt használjuk :P A "LifeStyle Intensity" a kedvencem <3

22/L

2012. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
durex nekünk is elszakadt a life styles az jóóóóóó
2012. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!