Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm ugye már szedhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ugye már szedhet fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy tündéri csajszi kívül,belül nagyon szép,szexy meg minden így elég talin mindig csak mászok rá meg ilyenek ráadásul messze sem lakunk egymástól így a napi 1 szex az a minimum de van hogy napi többször is szexelünk...full jó vele minden csak rájöttünk hogy ez elég költséges anyagilag amennyi kotont használunk így arra jutottunk mivel elég komoly már a kapcsolat meg így hogy elég intenzív a szex hogy mi lenne ha elkezdene szedni fogamzásgátlót.Most ő 16 éves és májusba tölti a 17-et így talán már nem lenne olyan fiatal hozzá nem?A nőgyógyászával mert felírathatja?Miután elkezdte szedni mennyi ideig érdemes ha használunk még kotont?Nagyon jó gumival is de gondolom nélküle mégjobb lesz nem?Mennyivel lesz más így?Nehezebben fogom így bírni a közösülést?

Aki ír az ne bunkózzon!Kössz!

20/F 16/L


2011. ápr. 30. 18:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sokkal jobban fogod élvezni szerintem, és 3 havi gyógyszer nekem 5000-6000 forint kb. megéri nagyon, 17 évesen pedig már bőven lehet:)
2011. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Atyaég!

18 alatt is felírhatja a fogamzásgátlót a nőgyógyász, nem büntetik meg. Ha nem tudsz valamit, inkább maradj csendben.


Kérdező!

A barátnőd menjen el nőgyógyászhoz, ő majd elküldni vér- és vizelet vizsgáltra (legalábbis az én dokim anno elküldött). Ezután felírja a számára legmegfelelőbbet.

Az első levélnél végig használjatok még óvszert. Fontos, hogy minden nap kb ugyanabban az időpontban vegye be.


Remélem segítettem:)

2011. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!