Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm ugye már szedhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ugye már szedhet fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy tündéri csajszi kívül,belül nagyon szép,szexy meg minden így elég talin mindig csak mászok rá meg ilyenek ráadásul messze sem lakunk egymástól így a napi 1 szex az a minimum de van hogy napi többször is szexelünk...full jó vele minden csak rájöttünk hogy ez elég költséges anyagilag amennyi kotont használunk így arra jutottunk mivel elég komoly már a kapcsolat meg így hogy elég intenzív a szex hogy mi lenne ha elkezdene szedni fogamzásgátlót.Most ő 16 éves és májusba tölti a 17-et így talán már nem lenne olyan fiatal hozzá nem?A nőgyógyászával mert felírathatja?Miután elkezdte szedni mennyi ideig érdemes ha használunk még kotont?Nagyon jó gumival is de gondolom nélküle mégjobb lesz nem?Mennyivel lesz más így?Nehezebben fogom így bírni a közösülést?

Aki ír az ne bunkózzon!Kössz!

20/F 16/L


2011. ápr. 30. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem bűn:P


Szerintem kérdezetek meg egy orvost/patukust


Jó szórakozást nektek:)

2011. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Hivatalosan csak 18 éves kor fölött szedhet fogamzásgátlót. Amelyik nőgyógyász előbb felírja azt meg is büntethetik.
2011. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

menjen el nőgyógyászhoz, ő majd elküldi vizsgálatokra, csinál rákszűrést, és megmondja, hogy szedhet-e tablettát, meg valószínűleg fel is fogja írni.

általában úgy van, hogy ha a ciklus első napján kezdi el szedni a tabit, akkor azonnal véd, de az óvatosabb nőgyógyászok azt szokták javasolni, hogy az első levél beszedéséig védekezzen a pár máshogy is.

a többire nem tudok válaszolni.

2011. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

18:27

Köszi végre egy normális,értelmes ember:)

2011. ápr. 30. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Tizen hat fölött már szülői beleegyezés nélkül is felírják a tabit. Én sem rajongok azért, ha tinik szexelnek, de az megnyugtat, h fiatal létedre vagy annyira felelősségteljes, h felhúzod a gumit. A lánnyal keressetek valami tinirendelést a legközelebbi nőgyógyászaton, ott egy kicsivel rendesebb az ellátás, mint a felnőtten.
2011. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

ha a barátnőd akar gyógyszert szedni menjen el dokihoz, kivizsgálja és megmondja egyáltalán szedhet-e

ha nem akar nem erőltesd

hogy mikortól véd az a betegtájékoztatóban benne van, tabitól függ, de jobb az első hónapban még védekezni gumival is

2011. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

A fogamzásgátló betegtájékoztatójában minden benne lesz, egyébként a nőgyógyásznak kell felírnia a tablettát. Az én fogamzásgátlóm egy hónapban 6000 volt, szóval nem tudom, megéri-e rá átváltani... milyen kotont használtok? Mert azt tudom, hogy a durex nagyon drága.

Egyébként szedhet már, de annyira azért nem egészséges. Csomó mellékhatása is van.


Igen, másabb lesz, szerintem könnyebben el fogsz menni, de alapvetően nincs nagy különbség szerintem. :)

2011. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

19:05

Értem:)Köszi:)Durex és lifestylis amiket használunk és azért nem éppen olcsók így még mindig jobban megéri a tabletta...ráadásul a masculan szar mert volt hogy kiszakadt mikor azt használtunk így még mindig biztonságosabb lenne a gyógyszer.

2011. ápr. 30. 19:08
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az utolsó elírta- nekem 3 havi fogamzásgátló 6000, és kb ilyen árban szoktak lenni.
2011. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem írtam el, az egy havi volt hatezer, aztán levitték az árat. A 3 havit 9000-ért vettem aztán. De ez 3 éve volt.

Mi masculant használunk a párommal, nekünk bejött. Nem volt vele gondunk.

2011. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!