Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Ha 2szer volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Ha 2szer volt azota menstruáciom, rendesen, meg mehghiztam csoppet. Totál már olyan tuneteket érzek.

Figyelt kérdés
de nem fekudtunk le, csak esetleg kerulhetett véletlenul belém.
2011. ápr. 25. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nem unatkozhatsz.
2011. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A faszomat a szádba bele verném.
2011. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
NEM vagy terhes.:DDDD
2011. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de az ominózus este után sokáig alhasi fájdalmaim voltam, meg akkoris vmiért erre godnoltam, cska épp megjott, aztán 1 honap mulva is. csak pont mostanra hirtelen meghiztam is, hangulatváltozásosaim is vannak. és ahogy utánna olavstam pont ebbe a 10-11. hétben kezd el hizni a pocak :S
2011. ápr. 25. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes!

de ha ez megnyugtat vegyél egy terhességi tesztet

2011. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást :) nagyon remélem h nem, mert ha igen, hát az k... nagy kivételek összesége gyulne össze. nem fekudtem le, azota se senkivel. akkor épp csak véletlenul esetleg kerulhetet belé keze által, de az se tuti, csak totál vmiért ez motoszkál fejemben :S
2011. ápr. 25. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy terhes :) De ha ennyire parázol menj el vegyél párszáz Ft-ért egy tesztet, ami tutira nega lesz, de talán nyugisabb leszel, ha a saját szemeddel látod :)
2011. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vettem tesztet, ténleg negativ lett :)) sokkal jobban érzem igy magam :D
2011. ápr. 27. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!