Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély a terhességre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Én úgy tudom, elvileg nagyon nagyon kevés. Védekeztünk, de kiszakadt a gumi, de szerencsére nem lenne gond egyik verzió sem, csak kíváncsi vagyok, lehetek-e terhes. Tudom, tudom, fogok tesztelni is, a biztonság kedvéért, de még korai.
2011. ápr. 25. 10:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, helyesebbnek tűnik úgy a kérdés, hogy mennyi az esély a teherbe esésre.
2011. ápr. 25. 10:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, de van.
2011. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő fogamzóképes korban van, a ciklus során bármikor van esély teherbeesésre. Ezt nekem szó szerint nőgyógyász mondta így. úgyhogy nem lennék teljesen nyugodt a helyedben.
2011. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
menstrúáció alatt 60%-ba a nök terhessek tudnak lenni, attól függ melyik idöszakba vannak. 1-2nap. 3-4.nap és 5.nap ezek közül a 3-4. idöszakba 95% a teherbe esés.
2011. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 95% egy állati nagy baromság. Ennél jóval kisebb az esély. De jól mondták, van esély.
2011. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:44


Mint írtam, egyik "verzió" se lenne gond, így teljesen nyugodt vagyok, csak kíváncsi;-)

2011. ápr. 25. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy marha kicsi az esélye. Csak hát annyira át van mosva már mindenkinek az agya, hogyha az orvos azt mondja, hogy az úgy van, akkor az úgy is van :) Pedig a közelébe sincs az igazságnak. Hormonálisan is, fizikailag is akadályozza a menstruáció a teherbeesést. Esély mindig van, mert a biológiában sosem beszélhetünk 100%-ról, de elenyésző.

Ha pontosan kiszámolva, peteérést elkapva próbálkoznak a párok, akkor is csak 30-50% az esélye, hogy sikerül... Ti is rájöttök, hogy miért, csak kicsit meg kell erőltetni az agyatokat.

2011. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lala a lamantin válasza:
26%
terhesség??!! Hagyján, el is vérezhetsz...
2011. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!