Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hamar lehet észrevenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hamar lehet észrevenni, ha egy lány teherbe esik?

Figyelt kérdés
MIk a jelek? Tegnap nem vagyok benne biztos,de lehetséges,hogy egy kis mennyiségű sperma bekerülhetett a lányba, nem tudom biztosra,de félek...nem is szóltam neki...ő azt mondja,hogy nem is tudja,hogy egyáltalán benne voltam-e/szűz/ Szóval engem az érdekelne,hogy ezt hogy tudom minél hamarabb kideríteni,anélkül,hogy ez a tudomására jutna...vagy ha biztos,akkor hogy előzzem meg a terhességet minnél hamarabb, az ő tudta nélkül?
2011. ápr. 19. 16:46
 1/7 Kingaa1 ***** válasza:
72órás tabi gyorsan s nem kell sakkozzatok!
2011. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
részegsége ellenére is hányingere lesz....
2011. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"nem is szóltam neki"

Normális vagy te szerencsétlen idióta? Miért nem szóltál neki?


"ő azt mondja,hogy nem is tudja,hogy egyáltalán benne voltam-e/szűz/"

HH nem tudja? Mit nem lehet azon tudni, hogy benne voltál vagy sem? Hány centis neked, 2?


Mondd meg a lánynak, aztán húzzon el orvoshoz.

2011. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség megakadályozása a nő tudta nélkül? o_O -.-'


Öcsém, ha ezt kivitelezed, felterjesztelek Nobel-díjra. Rögtön háromra!


Azonnal 72 órás tabi, ne szarakodj, vagy 9 hónap múlva kopog a gólya, te barom!

Amúgy a terhesség egyik biztos jele, ha elmarad a következő menstruáció (ugye tudod, hogy az micsoda?).

2011. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a saját segged védd, hanem most azonnal keresd meg a csajt és irány a tiniambulancia 72 órás tablettáért....
2011. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te ezt a kérdésr végig is gondoltad? Az ő tudta nélkül SEHOGY nem tudod megakadályozni,hogy terhes legyen,nem is kell.Be kell avatni,hogy egyfomán barmok voltatok és nem védekeztetek rendesen az elsőnél.Azt,hogy szűz pedig felejtsd el,ha dugdostad.Az már csak hab a tortán,hogy ő nem is érzett semmit és így lesz terhes,egy szar szex után.Az is vicces,hogy te sem érezted,hogy benne voltál-e.Ti tényleg ne szexeljetek még,mert így pont az veszik el,ami a lényeg vagyis az élvezet,a gyereket meg a végén sikerül összehozni.Mivel nem lehet tudni,hogy ti mit maszatoltatok itt össze szex címszó alatt,ezért érdemes minél előbb orvoshoz menni és 72 órás tablettát kérni.NEM,ha most terhességi tesztet vesztek az nem fog kimutatni semmit,NEM nincs olyan módszer amivel most egy nap után ki lehetne mutatni,hogy terhes lesz-e és így elkerülni a 72 órást.Vagyis most így utólag túl sok választásotok nincs.Orvos minél előbb,te pedig közöld vele,hogy úgy néz ki van miért aggódnotok.
2011. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lala a lamantin válasza:
100%
Egész hamar.. Vannak jelei, pl. általában gyereket szoktak szülni (tisztelet a kivételnek)
2011. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!