Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 éves kortól kell e szülői...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves kortól kell e szülői beleegyezés/aláírás az abortuszhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 20:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%

21:34-es vagyok.


Már pedig ez így volt. Az orvos nem kérdezett tőlük semmit. Előfordulhat, hogy máshol ez nem így van, de velük így történt. Ezt az abortuszos dolgot meg csak mostanság fújják fel, amúgy én ellene vagyok személy szerint, mert ha megcsinálták akkor neveljék is fel.

2011. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom felfogja e az aki abortuszra megy,h.gyilkosságot követ el!Én voltam egyszer a terhességem alatt méhlepényminta vételen mert szükséges volt.Ott kellett feküdnöm utána pár órát.Futószalagon hozták a tizen-huszon éves nőket akiket éppen kikapartak!Nem értem min rinyálnak!Ha nem kell a gyerek VÉDEKEZZEN!És ne rinyáljon!Undorító!
2011. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!