Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak az arcommal? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az arcommal? Ez a tabi miatt van, amiért abba hagytam?

Figyelt kérdés
Én olyan helyzetbe kerültem hogy 1 év után vége lett a kapcsolatomnak.Multhéten lett vége,de akkor volt meg e mensim (a 7nap szünet).És mikor a 8.-ik napon kezdenem kellett volna,már nem kezdtem el.De most az arcom tisztára ki pattanásosodott.Most se tabi,se szex:S Mit tegyek? Ha megjön kezdjem el megint ? Vagy mit csináljak az arcommal ??? 22vagyok
2009. márc. 1. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak igy magadtol ne kezd el semmikepp megint, ha ujra akarod kezdeni szedni, akkor menj orvoshoz, es mondd el neki is, hogy abbhagytad, stb. Amugy a pattanasok valoszinü attol vannak, hogy most a hormonhaztartasod teljesen felborult, elvegre az eddigi szexualis eleted sincs meg, es meg a gyogyszert sem szeded... teljesen termeszetes, hogy igy reagal a szervezeted...
2009. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az idegességtől is kijöhetnek a pattanások? és kb mennyi idő kell mig helyre jönne,ha nem szedném megint a tabit ? Kösz a választ
2009. márc. 1. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:

persze ha ideges vagy simán kijöhet...

Menj vissza dokihoz ő tud pontos adatot mondani. de sztem 3 hónap múlva szedheted újra...

Jah és próbálj ki ilyen arc tisztító krémeket... :) hátha

2009. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elsö vagyok :) nekem fel ev kellett mire ujra tudtam szedni, de ez azert volt, mert teljesen rendszertelenül jött meg, miutan abbahagytam.

Az idegessegtöl is lehet, persze, amugy nekem kb 2 het, mire rendbe jön a böröm, egy kis odafigyeles mellett (reggel-este arlemoso, arctonik, arckrem, en Dr. Hausckat hasznalok, mondjuk ez nem olcso, de nekem ez jött be), mindig lemosom a sminket, börradir meg az ilyen szokasos dolgok... de egy kozmatikus egy ora alatt rendbe hozza am, egy tini tisztitas 5.000 ft körül van mar, utana csak szinten kell tartani (persze ugyanugy, de nem kell megvarnod a ket hetet)

2009. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm
2009. márc. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!