Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba hagytam, újra kezdhetem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba hagytam, újra kezdhetem?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy ha 1,5 évig szedtem a Novynette nevű fogamzásgátlót, és még július 21-én abba hagytam, akkor ha elmegyek a házi orvoshoz, akkor szerintetek ő fog-e nekem ismét felírni, hogy újból elkezdhetem-e? Nem kell akkor megvárnom a fél évet, mire kitisztul belőlem? Mert úgy hallottam fél évet kell várni, hogy ha újra el akarom kezdeni a gyógyszer szedését. De ugye ugyanazt a gyógyszert szeretném szedni ami nekem az elmúlt 1,5 év alatt bevált.

Előre is köszi szépen a válaszokat.


2011. szept. 9. 10:44
 1/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
66%
Nálatok a háziorvos írja fel a fogamzásgátlót? o_O
2011. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
47%

első, csak először írja fel nőgyógyász, ugyanazt a fajtát felírhatja a háziorvos is. nem gondolod, hogy 2havonta nőgyógyászhoz kell menni gyógyszert íratni???


kérdező, szerintem fel fogja írni, ha van ennek akadálya, meg fogja mondani.

2011. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azért nem utazok be a fővárosba a nőgyógyászomhoz. Ugye ő is felírhatja nekem a receptet, mindig vele írattam fel. Csak most a nőgyógyászhoz nem biztos, hogy el tudnék jutni.
2011. szept. 9. 11:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Úgyis szeretnék menni majd a szokásos vizsgálatra, csak most másik dokit szeretnék keresni, de közben újra elszeretném kezdeni a gyógyszert. Persze tudom, hogy úgyis megmondja a dokim, hogy ha van valami akadálya, de azért gondoltam megkérdezem, hátha volt valakinek ilyen tapasztalata.

2011. szept. 9. 11:08
 5/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Ez nekem új, de köszi a felvilágosítást. :D Én mindig a nődokihoz mentem, bár igaz, egy utcányira van a házidokimtól.
2011. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet a házi orvosodnál íratni. :) Nekem így kényelmesebb, mert itt van tőlem egy fél órára, és a dokimhoz fel kéne mennem a fővárosba, az meg plusz pénz, meg még ő is plusz pénz... Na de majd hétfőn okosabb leszek, csak kíváncsi voltam valaki volt-e már így. :) De köszönöm még egyszer a válaszokat.
2011. szept. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!