Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlóm 4. tablettájá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlóm 4. tablettájánál járok és az 5. nap elfelejtettem bevenni. A 12 órát túlléptem, de amint tudtam bevettem. Mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Ez idö alatt éltem nemi életet is

A harmadik levél tablettát kezdtem el szedni!a Belara tablettát szedem


2008. febr. 9. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Mivel ez a ciklus eleje, szerintem kicsi az esély. Mert ugye a közepén van elvileg a peteérés. Szerintem ebben a ciklusban védekezzetek óvszerrel is. Ha pedig késne, mindenképp csinálj majd a reggeli első vizeletedből egy terhességi tesztet. Csak önmagad megnyugtatására.
2008. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek az első hozzászólóval. Szerintem sem lesz semmi gond, mert a ciklus elején vagy, de azért védekezzetek más módszerrel is ebben a hónapban.
2008. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha a 4. tabinál jársz, akkor hogy felejtetted el az 5. -et!?

Ezen az oldalon bármelyik tabletta tájékoztatóját megtalálod!

[link]


"Ha elfelejtette bevenni a Belara filmtablettát:

Ha elfelejtette bevenni a filmtablettát a szokásos időben, akkor azt 12 órán belül pótolja. Ebben az esetben egyéb védekezés nem szükséges és a szokásos módon folytathatja a Belara filmtabletta szedését.

Ha a filmtabletta pótlás 12 óránál hosszabb idő múlva történik, akkor a Belara filmtabletta fogamzásgátló hatása már nem biztosított. Ebben az esetben azonnal vegye be az elfelejtett filmtablettát és a következő filmtablettát a szokásos időpontban. Ilyenkor azonban a következő 7 napban egyéb védekezést (pl.: kondom) kell alkalmaznia. Ha ezalatt a 7 nap alatt fogy el a gyógyszer azonnal vegye elő a következő Belara csomagot és abból folytassa megszakítás nélkül (7 napos szabály). Ha a következő csomagot is elhasználta és menstruációja nem jelentkezik, akkor végezze el a terhességi tesztet."

2008. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!