Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlóm (Yasmin) a megszokott időben?

Figyelt kérdés
6 óra múlva jöttem rá hogy nem vettem be. Mit tegyek vegyek 2öt_
2010. okt. 16. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elkezded szedni, olvasd el a betegtájékoztatót. -.- Ne haragudj, de szánalmas, hogy valakiben annyi felelősségérzet sincsen, hogy ha elkezd szedni egy hormontartalmú gyógyszert, akkor legalább a betegtájékoztatót elolvassa. Szerintem így nem kéne szedned.

De a kérdésedre válaszolva: 12 órán belül pótolhatod a hiányzó szemet, szóval nyugodtan vedd be, amit elfelejtettél bevenni, a következőt pedig a megszokott időben. Ha már kicsúsztál a 12 órából, akkor már ne vedd be, amit kihagytál, akkor csak simán a következőt a maga idejében, és ebben az esetben 1 hétig kiegészítő védekezési módszer javasolt.

De ajánlom, hogy most ülj le szépen és olvasd végig azt a 2 oldalt.

2010. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kapcsold be a telefonodon a riasztást arra az időre, amikor a tabit beveszed. Akkor nem fogod elfelejteni.
2010. okt. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!