Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzálsgátló szedésének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzálsgátló szedésének szünete alatt lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
A barátom úgy ment el belém, hogy menstruánió, és szünet közbe. Teherbe lehet esni a szünet alatti sex miatt?
2011. márc. 27. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Fertőzéstől nem félek, mert bízok a barátomban, csak a terhesség érdekelne, hogy lehetek e. valaki azt mondja hogy igen. valaki azt hogy akkor is hat a gyógyszer
2011. márc. 27. 19:37
 12/16 anonim ***** válasza:
nem kötekedtem, csak kifejtettem, h én h értettem, gondoltam.. kérdező, attól, h bizol a baratodban, még lehet fertőzésed.. nem nemi betegségre gondolok, hanem pl. gombára, ami bárkinek lehet..
2011. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Megengedett-e a menzesz alatti szexuális élet?


Nem megengedett. A menzesz alatt a szülőcsatornák nyitottak, ezért a nemi életnek még gumival is az a komoly veszélye van, hogy a hüvelyben levő kórokozók a méhűrbe, szerencsétlen esetben a petevezetőkön át a hasűrbe "pumpálódnak", mely nagyon komoly, akár életveszélyes gyulladások kialakulásához vezethet. Ez alapját képezheti a későbbi méhenkívüli terhességeknek is. Nagyon sok nő fenyegető réme a meddőség akár egyetlen ilyen szerencsétlen "akció" következménye is lehet.

2011. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 27. 19:51
 15/16 anonim ***** válasza:

hát én a kérdésre válaszolok, nem lehetsz terhes, én 8 évig szedtem a tablettát,nem lettem terhes szünetben sem ! Én megkérdeztem mindent a dokitól anno és gyakorlat is azt igazolta, hogy nem lettem terhes !

az, hogy ki szexel és ki nem menszesz ideje alatt, szerintem döntse el mindenki maga ! Igaz, hogy nagyobb a fertőzés veszélye ezt nem vitatom.

2011. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A 7 napos szünetben ugyanúgy véd a tabletta.


DE! A menszesz alatti szexet felejtsétek el, olyan fertőzéseket szedhetsz így össze, hogy életed végéig meddő maradhatsz utána...

2011. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!