Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tud nekem ajánlani valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud nekem ajánlani valaki Nyíregyházán egy jó magánnőgyógyászt fogamzásgátlási dolgokra?

Figyelt kérdés

Tud nekem ajánlani valaki Nyíregyházán egy jó magánnőgyógyászt? 3 hónapj szedek Lyndinette 20-at! Kórházi szakrendelésen vérvétel és vizsgálat nélkül írták fel! Most visszmentem újabb adagot iratni de más gyógyszerből mert ennek mellékhatásai voltak! Az orvos nem volt ott az kapott időpontomkor!A helyettes orvos felírta a Yasminellét de itthon néztem hogy nincs a vény kitöltve a nevemre és az adatokra! A saját adataimat még be is tudnám írni de van amiről azt sem tudom mi!

Így gondolom megértitek hogy magánorvost akarok aki talán figyel is az előírásokra!

De nem tudom kiben bízhatok, ha már fizetek is!

Tehát van valami tanácsotok vagy véleményetek! Esetleg egy jó orvosotok Nyíregyházán?


2009. febr. 24. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dr. seres andera, a ferenc körúton rendel egy magánrendelőben a one dinerrel szemben. én hozzá járok fél éve, egy 30 év körüli nő, határozott de nagyon rendes. még telszáma is van:) :


dr. seres andrea

mini klinika ferenc krt 4/a

szerda 17-19ig

tel: 0630-2584115

2009. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Árakat tudnátok nekem mondani? Főleg Kovács Róbert-hez Seres Andreát mondjuk úgy hogy ismerem, ő írta fel vérvétel nélkül nekem a bogyót és most ő nem volt a kórházban abban az időpontban amit kaptam tőle! Lehet magánorvosként másként áll a dolgokhoz így hozzá is kérnék árat ha tudsz!
2009. febr. 24. 17:12
 4/4 anonim válasza:

Én is Dr Seres Andreához járok. Nagyon pozitív a tapasztalatom vele kapcsolatban.

Árkról pedig.. a gyógyszerfelírás 1000ft.

A vizsgálatokat nem tudom pontosan..rákszűrés 7000ft.

2010. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!