Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menstruáltam akkor amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstruáltam akkor amikor nem védekeztünk teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
az ez előtti vérzés sokkal később jött meg mint kellett volna, a mostani meg előbb, csak néhány nap volt köztük :s
2011. márc. 22. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" Köszönöm szépen, tudom mi az a menstruáció. Biztos jobban is, mint te, mivel orvosi egyetemre járok. "

Miért feltételezed,hogy nekem fogalmam sincs róla??

Kedvesem.Én 30 éve dolgozom a szakmámban(szülésznő vagyok) és ez alatt az idő alatt soha nem jött egyetlen olyan anyuka sem aki a menstruáció alatt esett teherbe..

Sokan még a fogantatás idejét sem tudják behatárolni,nem hogy kijelenteni,hogy "nekem megvolt,és teherbe estem"

De nem fogok veled vitatkozni aranyom...Én már öreg vagyok ahhoz,hogy egy fiatal kislánnyal vitatkozzak..

Tanulj sokat,és kívánom hogy sikeres orvos legyen belőled..

2011. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Igen teherbe eshettél mivel a spermium napokig életben lehet még a testedben és ha menszesz után vagy közben kiszabadul egy pete (spontán pl. orgazmus, nagy öröm stb hatására)akkor azt megtermékenyítheti.
2011. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
És 30 év alatt hány nővel beszélgettél arról, hogy a ciklusa hanyadik napján esett teherbe?....
2011. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2011. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2011. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Menstruáció közbe is teherbe lehet esni. Egy kicsit azért morbid...ki lehet szerintem bírni 5-7 napot sex nélkül:D

De ha a lefekvésetek után megjött akkor nincs semmi baj, de azért legközelebb védekezzetek mindig:)

2011. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!