Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatása lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatása lehet a fogmzásgátló abbahagyásának?

Figyelt kérdés

Abbahagytam december elején amásfél éve szedett bogyót,megjött december végén,de kicsit rövidebb volt szokásosnál.Azóta semmi.A menszeszem nagyon rendszertelen,tabletta előtt volt,hogy fél évig nem jött meg...

Lehetek terhes? Veletek fordult elő ilyen?


2009. febr. 23. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok, de ugy tudom abbahagyás után van hogy nagyon sokaig nem jon meg ez természetes, illetve nem ajanlatos tabi utan 2-3 honapon belul gyereket válalni.
2009. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felborul a ciklus. Össze vissza jön meg, meg sem jön, pecsételgetés, PMS...
2009. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont ez az,hogy nem akarok terhes lenni és remélem nem is vagyok az...


Szerintetek mi lehet?

Előre is köszi mindenkinek,és Neked is kedves 1. válaszoló! :)

2009. febr. 23. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezt nem terhességnek mondanám csak ciklus felborulásnak.Látogasd meg a nőgyógyászod(ha továbbra sem jön meg)

NEm hiszem hogy terhes vagy.De ezen kivül lenne még okod arra hogy terhes legyél?

2009. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetek elvileg,a tabit rendesen szedtem,majd abbahagyás után kis késéssel,de megjött. Azóta egyszer voltam fiúval,akkoris gumival,csak tudod mégis félek,mert nem jött meg... Köszi a gyors válaszokat :)
2009. febr. 23. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek fél évig nem jött meg a tabi abbahagyása után...Erről ennyit...
2009. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzálaszolóknak,nagyon megnyugtattatok,de azért felkeressük a nőgyógyászt :)


Aki pedg kommentel még,neki előre is köszönöm :)

2009. febr. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!