Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakított szex után lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakított szex után lehet zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat is, hogy ha esetleg került is sperma a hüvelybe (pl. előváladékból) akkor egy alapos zuhanyzás csökkenti a sperma bejutását, de olyat is olvastam, hogy nem lehet zuhanyozni mert segíti..most akkor lehet v nem lehet?

(..mielőtt bárki letámadna h védekezzek rendesen óvszerrel v tablettával..nem így élek nemi életet, csupán csak érdeklődöm..:))


2009. febr. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az alapos zuhanyzás alatt azt érted hogy bespricceled a vizet a hüvelyedbe? mert amúgy nem értem.

Lehet kapni hüvelyzuhanyt is, és valamennyivel csökkenti a megtermékenyülés esélyét, de nem biztos fogamzásgátlás. Nembeszélve arrol hogy a hüvelynek, méhnek van egy nyálkahártyája ami véd a betegségek ellen is valamennyire és ha azt kimosod könnyebben lesz gombás fertözés stb.

2009. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

A spermák elé gyors fenevadak, mire eljutsz a zuhanyzóba simán a méhedben vannak :)!

Szerintem nem csökkenti nagyban a terhesség esélyét, bár tény hogy a 45c°feletti viz nem tesz jót nekik.

2009. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért annyira nem gyorsak... Pont ma halottam a tévében, hogy percenként 3 mm-t tesznek meg.

Bár tényleg nem nagy a távolság a méhig.

2009. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az elsö válaszoló vagyok.

a megtermékenyülés nem a méhben történik hanem a petevezetékbe. mikor kilöködik a petesejt akkor lehetnek pár naprol ott maradt spermák vagy az akkor érkezö spermák tudják megtermékenyíteni. ha nem történik meg a megtermékenyítés akkor a petesejt 24 óra után kb felszívódik. ha megtermékenyedik kb 3-4 nap míg a méhbe ér és ott még 3-4 nap meddigre beágyazódik.

2009. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!