Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pontosan milyenek is ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan milyenek is ezek a pharmatex fogamzásgátló tabletták vagyis kúpok?

Figyelt kérdés

fogamzásgátlót nem szedek, amíg két gyerekem nem lesz, a gumit pedig nem szeretem.

olvasgattam a neten, hogy 10 perccel szex előtt kell felhelyezni és nincs hormontartalma. nem kerül véráramba és anyatejbe.

Tapasztalatokat várok és, hogy egyáltalán mi is ez? milyen formákban kapható, mert azt több helyen is írták, hogy több kiszerelésben. ezt most arra értették, hogy hány db? Ja és hogy mennyibe kerül?

Köszönöm.


2009. febr. 23. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok infot. azt viszont nem értem, hogyha valaki óvszert használ, akkor miért a tabi, kúp, krém stb. ha sz óvszer kilyukad, akkor 72 órás tabi, bár abban biztos igazatok van, hogy annak sokkal a hormontartalma, míg ennek nincs.
2009. febr. 24. 07:57
 12/15 anonim válasza:
[link] Itt pontosan megtalálsz mindent. Én a személy szerint a krémet ajánlom. Nekem nagyon bevált.
2009. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

72 órás tablettát,csak sürgős esetben,tehát balesetkor érdemes használni,és nagyon nem tesz jót.Szóval ha védelem nélkül beléd élvez valaki.

Egyébként a megszakításos módszer minden védekezési módszer mellett ajánlott.Tehát ha szedsz,valamit,v krém,v kúp,v tabletta,vagy rendes 21napos fog.gátlót szedsz,a párod akkor se élvezzen beléd,csak akkor ha óvszert is használtok.Lehet máshova is élvezni,nemcsak hüvelybe.

2011. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 zámbo00 válasza:
mi is eszt hasznájük de anyira mart hogy lehet ugy kimart hogy vérzik tőle a hüvejem?
2014. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Eddig minden kedvesemmel használtunk fogamzásgátlót és sosem volt megszakítás, hacsak nem máshova akartuk ,hogy végezzek. Soha egyiküknél sem volt probléma se peteérés se semmi nem számított! Most vagyok gondba mert lehet ,hogy ilyen pharmatex cucc lesz kipróbálva!
2014. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!