Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan előfordulhat, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordulhat, hogy az orvos nem megfelelő fogamzásgátlót ír fel?

Figyelt kérdés

szeretném elekzdeni a szedést, de 1 éve volt egy negatív tapasztalatom. akkor még gumival védekeztünk a párommal, és amikor feljött a téma a dokinál, (aki gyógyszerpárti), azonnal felírt fogamzásgátlót, úgy hogy semmilyen vizsgálatott nem végzett(csak a szokásos benyúlás).

honnan tudja, hogy amit felír az nekem megfelelő?

azt se tudja milyen a vérképem...


ekkor nem váltotttam ki a gyógyszert, mert nem bíztam a dokiban.

most azonban újra elgondolkodtam a témán. szerintetek érdemes másik orvost megkeresnem, vagy hagyatkozzak a mostanira?(vele 2x találkoztam életemben, szol nem vagyok még állandó páciense)


2011. márc. 16. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem, terhesség emiatt nem lesz.
2011. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

akkor jó. többiek válaszát is várom azért!:)

köszi

2011. márc. 17. 18:40
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy közbeszólok! Tapasztalat: 19 évesen kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, amit a doki úgy írt fel h nem csinált labort! hasáraütött, és felírta az előzőekben leírtak szerint...

És lám Rá 2 hónapra terhes lettem!!!!!

Rendszeresen szedtem a gyógyszert!!! 1-et sem hagytam ki!!!

Könyörgöm lányok! kérjetek Teljes labor!!!!

üdv mindenkinek! 20 éves ANYUKA!!!!

2011. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

hát nemtudom, nekem itt vmi nem stimmel...

ez biztos hogy így volt?

nem lehet hogy nem vártad meg azt az időt amíg hat a gyógyszer?

azért ennyire nemhiszem hogy félrenézte az a doki..

2011. márc. 20. 11:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves utolsó kommentelő, de ez baromság.

Én elhiszem, hogy normálisan szedted és mégis terhes lettél, el tudom képzelni, hogy vkinek egyszerűen nem hat és kész.

D ezen a teljes vérkép sem segített volna, ebben majdnem teljesen biztos vagyok. A vérképből ez nem derült volna ki.

Egyébként nem lehet, hogy olyan gyógyszert szedtél, ami gyengítette? Vagy nm vártad meg, amíg használ?..

2011. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem!... Most egy másik gyógyszert szedek, amit egy másik doki írt fel.. És ez használ! Teljes labort csinált és azok alapján mondta h meik gyógyszer kell...Az előző gyógyszerem 20 mikrogramm "etinilösztradiol"-t tartalmazott, és most a Lindynette 30-at szedem amiben 30 mikrogramm van.. Nőgyógyászom szerint megkellett volna az előződokimnak néznie a vérképem, meg a többi cumót.. és akk rájött volna h nekem erősebb kell..

Minden jót nektek...

2011. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!