Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is fájt a spirál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is fájt a spirál felhelyezése?

Figyelt kérdés
Hát a vizsgálattól messze volt ahogyan azt a dokim állította.Ma tette fel és vérzek.Ez kb. hány napig tarthat?
2011. márc. 10. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Normál esetben menses alatt rakják fel.És nagyon fáj.A tágítás a helyezkedés.De pár nap és elmúlik.
2011. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen normál esetben mensikor,csak én most szültem a második babámat 8 hete.Azt mondta a dokim nem fog fájni olyan mint egy vizsgálat.Ja persze,marhára olyan volt.Most meg vérzek is és nem tudom hogy meddig lesz ez így.A doki azt mondta hogy 2 hónapig elfogadott a görcs és vérzés.Ha ezt tudom föl sem rakatom.

Köszi hogy írtál!!

2011. márc. 11. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ma tették fel (Goldlily normált). A felhelyezést meg sem éreztem, a tágítás viszont eléggé fájt. Nekem a vérzésre 2-3 napot mondott a doki.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem hozzád. Felhelyezés után ellenőrizték ultrahanggal, hogy jó helyre került-e a spirálod?

2011. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem ellenőrizte uh-val.

Nálam már véget is ért ez a szisztéma ugyanis le kellett venni mert le is csúszott,úgyhogy nem is tetetek fel többet.Csak annyit sajnálok hogy kidobtam az ablakon 15.000 forintot!

2011. ápr. 18. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen fajta spirálod volt? És hogy vetted észre, hogy lecsúszott?

Nekem a jelzőszálat teljesen vissza kellett vágni, mert miután felhelyezte a doki, mindig beleakadt a kihúzó drótba, ezért én még ellenőrizni sem tudom. De nekem sem uh-zott. Azért kérdeztem az uh-t, mert sok helyen olvastam, hogy ellenőrzésként ezzel is megnézik, hogy tényleg jó helyre került-e.

2011. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sziasztok, bocs az offért. Utolsó válaszolónak: nekem 2 napja van spirálom, nekem sem nézték meg uh-val. A jelzőszálról a doki annyit mondott, hogy nekem nem kell nézegetni, az neki jelzés, ő fogja ellenőrizni.
2011. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, és nekem sem fájt, ahogy feltették, viszont utána egy napig görcsölgettem, és még most is van pecsételő vérzés. Remélem, 2 hónapig nem fog tartani...
2011. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Előtted író vagyok.

Én még pecsételgetek, de szerintem lassan abbamarad. Holnap lesz egy hete, hogy feltették, néha görcsölget, inkább reggelente, de kibírható. Neked milyet tettek fel?

2011. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!