Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a spirál felhelyezése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a spirál felhelyezése nem menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Első sajnos elmozdul. vérzés alatt tették fel szülés után 3 hónappal. Le kellett vetetnem. Az orvosom betegség miatt hónapokig nem lesz, így elmentem a helyetteséhez. A kenet eredményétől függően jövőhéten felhelyezi. Meglepődve mondtam, hogy elvileg még nem fogok menstruálni. Mire mondta, hogy ma már orvos válogatja, mikor teszi fel. Van aki mensi alatt, van aki máskor is. Ő felrakja nekem, ha jó a lelet. Sokkal fájdalmasabb lesz?

Az első sem volt kellemes, pedig akkor még elvileg tág is voltam a szülés miatt. Most meg még meg sem fog jönni (igaz pár nappal előtte lesz).


2011. máj. 20. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


anyumnak fájt, menstruáció alatt nem fájt neki... Engem is az ő beszámolója riasztott el meg az hogy feltették neki és begyulladt a méhe 2 hétig se volt fent neki pedig nem gagyit vett hanem az arannyal futtatottat

2011. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

miért nem injekcióval védekezel ?

3 hónapra megoldódik a dolog

nem kerül semmi idegen a szervezetedbe

nem hat ki a szoptatásra

a vérzésed akár el is tűnhet a kúra alatt

mivel az ovulációt gátolja meg

és ha gyereket tervezel megint akkor simán helyre áll a szervezeted pár hónap alatt

ráadásul nem is drága nekem kb:1500.- volt a 3 havi adag :-)

2011. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tesómnak most kellett abbahagyni az injekciót,mert ciszta lett a máján tőle.
2011. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Habár régen feltett kerdes, nem sok érdemleges válasz érkezett.

Nekem a Jaydesst nem menstruacio alatt helyeztek fel, sokkal rosszabbra szamitottam, picit kellemetlen volt 10 mp-ig, utána menstruacios for shit hasonlító fájdalmaim voltak, de ennyi.

2023. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!