Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a mensi. Szedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a mensi. Szedtem a gyógyszert stb. többi lent. Szted?

Figyelt kérdés
A menstruációm utáni első nap belém élvezett a párom. De az aznap be is vettem az első gyógyszert (fogamzásgátló) persze elött már 1 éve szedtem csak így jött ki ez a hónap. és most késik a havi már 4 napja. De ugytudom a 7napos védetségis hat valamennyire meg hogy már 1 éve szedem a gyógyszert is. Lehet valami gond? Szerintetek?
2011. márc. 10. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de egyáltalán nem értem amit magyarázol
2011. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
leirom újra érthetőbben akk :D na szal 1 éve szedek fogamzásgátlót.. és ugye ha megjön a mensi akk kell időt kihagyni majd egy adot napon ujra szedni. na nekem is igy volt, és amikor elmult a mensi akk szexeltünk és belém élvezett a párom.. az nap kellett bevennem az arra a hónapra vonatkozó első gyógyszert is este.. de mi délután szexeltünk.. és ebből lehet valami baj? mert már 4 napja késik a mensi.. de ugytudom van ilyen bizonyos 8 napos védetség amég nincs petérés.. szerintetek lehet valami baj?
2011. márc. 10. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt akarta a kedves kérdező, hogy a tabletta mentes héten megjött a menzesze, majd amikor kellett kezdeni az új levelet, aznap lefeküdt a barátjával, aki bele élvezett, így lehet-e terhes, mert késik a menzesze.

Nos, mivel nem látok beléd és nekem is késett már fogamzásgátló mellett, bár nem 4 napot, hanem 2 hónapot, nem tudom megmondani, hogy terhes vagy-e. Nekem, ahogy mondtam, 2 hónapot késett, ha feltettem volna ezt a kérdést, azt mondják, hogy terhes vagyok, holott nem voltam az, szerencsére.

Mivel az aktus óta már eltelt huszonvalahány nap, csinálhatsz terhességi tesztet, csak hogy megnyugodj, hogy nincs baj. Amint megnyugszol, meg is fog jönni! :)

Viszont, ha rendesen szeded a tablettát, pontosan betartva, akkor nem "valamennyire", hanem ugyanolyan mértékben véd a 7 napos szünetben, mint amikor szeded :)

Őszintén kívánom, hogy ne legyen gondod!

2011. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem nem is lessz gond mert nagyon aggódok, eddig mindig ugyan abban az időpontban vettem be.. maximum félórás késéssel.. nekem most késik először 4napja.. eddig max 1 volt..
2011. márc. 10. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet. Ha nem jön meg most a hétnaposban és nega a teszt, akkor lekezdheted szedni a köv. levéllel a tablettát. Ha a következő 7 napos szünetben sem jön meg, akkor viszont vissza kell menned a dokihoz, mert neked ez a tabletta már nem jó.
2011. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!