Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan aki milligestet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki milligestet szed/szedett?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy van e olyan aki milligestet szedett, de köztes vérzése volt és ezért váltott tablettát?

Milyen másik tablettára váltott?


2011. márc. 10. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szedtem de nekem nem volt tőle ilyen vérzésem.

Ilyenkor, mivel én is folyamatosan próbálom megtalálni a dokival melyik gyógyszertől nincs közti vérzésem, olyanra kell váltani, aminek a második szakaszt szabályzó hormonja vagy erősebb, vagy ha ez sem használ, akkor éppen hogy gyengébb.

Nekem pl. gyengébb kell, mert napra pontosan a 12. szemnél kezdődik a közti vérzés.

2011. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én amikor először szedtem, másfél év után tapasztaltam a levél közepe táján pecsételő vérzést. Elméletileg ez azt jelzi, hogy gyenge a gyógyszer. Nem tudom, ilyenkor mit adnak ehelyett, mert ez nem egy kimondottan alacsony hormontartalmú gyógyszer, ami ennél magasabb, elavultak. Utána én abbahagytam egy időre, aztán tavaly szept. óta szedem újra, eddig nem tapasztaltam köztes vérzést.
2011. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!