Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A libidóm egyenlő nullával,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A libidóm egyenlő nullával, de miért? (Ösztrogén-dominancia? )

Figyelt kérdés
Augusztus-szeptemberben szedtem fogamzásgátlót, Yasminellet. Azóta ugye jó pár hónap eltelt, de a libidóm ugyan ott van mint mikor szedtem is a gyógyszert. Járok kineziológushoz, és valahogy szóbajött, hogy nem-e ösztrogén-dominanciám van, mert több tünet is megjelent. Mondott egy tesztet, ami felsorolja az összes lehetséges tünetet, és köztük volt a csökkent libidó is. Szerdán lesz meg a hormonvizsgálat eredménye, és bár két vérvétel szükséges, de az ösztrogén-progeszteron különbség csak látszódni fog. Bármilyen infót, tanácsot örömmel fogadok mert tényleg nagyon tanácstalan vagyok, esetleg libidó-növelő trükköket (pl gyógynövények, füstölő, tea) is :)
2011. márc. 6. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász mit mond? PCOS-ra van gyanú?

Inkább a nődokiddal oldjátok meg A dolgot és csak később a kineziológussal..

2011. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál, ő írt vérvételre beutalót, mert csak tőle lehet kérni hormonvizsgálatosat. Azt mondta, majd meglátjuk az eredményből, a kineziológusnál meg csak szóbajött. De nyilván nem vágok bele semmibe amig nem biztos hogy az a gond :)
2011. márc. 7. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Azóta ugye jó pár hónap eltelt, de a libidóm ugyan ott van mint mikor szedtem is a gyógyszert.



Bár nem vagyok szakértője a dolognak,de én szerintem aki huzamosabb ideig szed fogamzásgátlót,annak szerintem nem egyik hónapról a másikra áll vissza a normálisre,de mondom nem vagyok szakértő,csak józan paraszti ésszel gondolkodva én szerintem aki tele van nyomva ilyen hormonos sz.arokkal,szerintem ahhoz sok idő kell amig helyre billen.De ez csak egy tipp!

2011. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, ezért kértem hormonvizsgálatot meg mentem el a nőgyógyászhoz :) Arra gondoltam, lehet még nem ürült ki teljesen a szervezetemből
2011. márc. 11. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!