Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kádban kiverném és utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kádban kiverném és utána fürödne a kádban egy lány/nő attól teherbe tudna esni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2011. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát elég fura egy gondolat, szerintem nem .. de azért elég debil az aki a kádba veri:D
2011. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudna, a vizben a spermiumok nem eletkepesek, plane nem usznak fel valakinek a petevezetekebe.
2011. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Figyeled: Kádban nem kádba, mert annak tényleg nem, de kössz mindenkinek.
2011. márc. 5. 22:59
 5/8 A kérdező kommentje:
*tényleg nem nagyon van értelme.
2011. márc. 5. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy a víz egyből megöli a spermiumokat
2011. márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem öli meg őket egyből, de kb. 5 perc alatt megfirkannak. És ennyi idő alatt nem nagyon tudnak eljutni a méhszájig.


Jut eszembe, egy tévhitet is eloszlatok, mielőtt újra felbukkanna (mert már találkoztam itt vele!) eme kérdés nyomán: attól viszont teherbe lehet esni, ha valakik vízben szexelnek! Mert ilyenkor a egyrészt a hüvelyben nem sok víz van, hanem valakinek a farka, másrészt közvetlenül a méhszájra kerülnek a spermiumok, ahonnan relatíve könnyebben bejuthatnak a biztonságos felsőbb nemi traktusokba.

2011. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!