Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 72 órás tablettának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 72 órás tablettának milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen hatásai lehetnek egy ilyen készítménynek. Azt tudom, hogy nagyon veszélyes, mert hormonbomba, de pl. mikor érezhetőek a hatásai, és mik ezek? A menstruáció mikor jelentkezik?
2011. márc. 4. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl nem leszel terhes ha becsúszik egy hiba a képletbe
2011. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mell és has szőrösödése pl. Petefészek ciszta pl. És még ezer más apróság.
2011. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló, nem kell rémisztgetni a kérdezőt mellszőrösödéssel és cisztával. Nyilván nem ész nélkül, havonta kell bekapkodni az eseményutáni tablettát, de ha mondjuk életében kétszer előfordul, attól még nem lesz szőrös a melle stb. A közel tízéves párkapcsolatom alatt kétszer fordult elő, hogy 72 órás tablettát kellett bevennem, akkor sem felelőtlenség miatt, hanem mert kiszakadt az óvszer. Nálam enyhe alhasi görcsökön kívül (ami talán még annyira sem fájt, mint menzeszkor) nem okozott semmiféle problémát. Természetesen ezzel nem azt mondom, hogy mindenki szaladjon eseményutániért és egye, mint a cukorkát, de még mindig jobb, mint egy nem tervezett terhesség vagy rosszabb esetben abortusz.
2011. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban vannak mellékhatásai, de ha nem hetente kétszer szaladsz utána, mert olcsó volt az óvszer, akkor az enyhe alhasi fájdalmon kívül semmi nem lesz. Bár azt tudni kell, hogy eléggé felbontja a hölgy hormonháztartását.
2011. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. :)

A barátommal eggyüttlét során természetesen védekeztünk, (óvszerrel és pharmatex-szel, de én fogamzásgátlót nem szedek) csak hát mint tudjuk az óvszer lecsúszhat, elszakadhat, tehát a lényeg, hogy baleset történt. A barátom nem ment el, de én és ő is mindketten bepánikoltunk. A menzeszem mindösze négy napja múlt el,és úgy tudom, ez számomra az egyik legtermékenyebb időszak. Nyilván én sem úgy terveztem, hogy ma beveszem ezt a kis tablettát, aztán következő héten még egyet, azután meg megint még egyet.... (bár az osztálytársam már mesélt ilyen lányról...)Remélem ez lesz az első és utolsó, amit be kell, hogy vegyek.

Ezek után sokkal óvatosabbak és körültekintőbbek leszünk!

2011. márc. 5. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!