Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy esemény utáni tablettának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esemény utáni tablettának mik a mellék hatásai? Mennyire visel meg?

Figyelt kérdés
Mielőtt rámförmednétek,véletlen szakadt ki az óvszer...
2008. okt. 4. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Remélem, a tablettát már bevetted.

A hormonháztartásodba avatkozik bele, elég durván. Ne tegyél ilylet sűrűn. Rajta van, hogy hányszor szabad - de ezt lehetőleg ne használd ki.

2008. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elmész fölíratni, doki úgyis jobban megmondja.
2008. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szédülés, hányinger, hányás, görcsök, ciklus megzavarodása: 2szer jön meg a hónapban, vagy késik, de lehet h sietni fog... emberfüggő. egy ciklus alatt 1szer szabad bevenni, gyakori szedése trombózist okozhat, vérnyomás ingadozást.

De nem kell megijedni, nekem semmi változást nem okozott, ciklus terén sem. És ha okoz is vmi kellemetlenséget, inkább az mint egy baba.

2008. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!ha a 72órás tabit 18óra elteltével vettem be mennyi a baba esélye?
2008. okt. 5. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte semmi... De készülj fel komoly mellékhatásokra, legalábbis a barátnőm most vett be ilyet és mesélte, hogy hetekig görcsölt a hasa, gyulladtnak érezte, pedig neki a mensik se fájnak...
2008. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
annyira megbízható, h 0% a baba esélye! hiszen pont ezért találták ki és nagyon sokan be szokták venni (sajnos). De mivel esemény utáni tabletta, ezért nagyon erősen hat a szervezetedre, szóval 100%-ban elvégzi azt amire kifejlesztették. Vagyis FOGAMZÁSGÁTLÁS. Nyugodj meg, én egy évben 2-szer is bevettem :(. Nem lett még a 2 db-tól se semmi bajom. Szóval nyugalom :). Csak törekeggy arra h ne legyen ilyenre szükséged!
2008. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!