Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lányok is érzik ha a férfin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is érzik ha a férfin óvszer van, vagy csak a férfiaknak tompulnak az ingerek óvszerben?

Figyelt kérdés
Van olyan nő akit kifejezetten zavar az óvszer?
2011. márc. 4. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint érzem, de annyira nem zavar.

Csak bizonyos márkák vannak amik kifejezetten zavarnak (pl durex)

21/L

2011. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi lifestyle-t használunk. Én nem érzem. Én azt érzem, hogy bennem van, meg ahogy mozog. Azt is, amikor elkezd lüktetni a pénisze, amikor elmegy.
2011. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen tompulnak. Legalábbis azt a meleg, sikamlós érzést nem adja vissza az óvszer, amit csupaszon érez az ember egy punciban.
2011. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pl kifejezetten nem szeretem.
2011. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, de szükséges rossz...ez van...azért így is lehet nagyokat élvezni :)


21/L

2011. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Az elején érzem nagyon picit, de kit érdekel utána. Az orgazmust cseppet sem zavarja, a páromnak sem.
2011. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Más érzés ha nincs a férfin óvszer, de erre csak akkor jön rá az ember ha eljut odáig :) Addig meg nem tudja mi a különbség nem igaz?
2011. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én próbáltam koton nélkül is, de miben volt más érzés? Annyiban, hogy krvára paráztam, így az egészet nem élveztem annyira. (Tablettát nem szedhetek.)

Az óvszert nem úgy élem meg, hogy "jaj elválaszt minket" hanem úgy, hogy "biztonságot ad, lehet csak az élvezetre koncentrálni."

A pasinak se olyan jó az utolsó pillanatban kivenni pl. (a veszélyekről nem is beszélve)

16.36

2011. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Más érzés, de nem lehet megmondani, melyik rosszabb, melyik jobb, csak más.
2011. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is érzem,és jobb gumi nélkül sokkal.

Számomra,eddig gumival pisilési ingert okozott,és

mióta gumi nélkül csináljuk ez elmúlt,nincs ilyen probléma.

Nem tudom,és nem értem,a kettő hol függ össze,ezen kivűl semmin nem változtattunk,se pózokon,se semmin.Mindenesetre jobb gumi nélkül:)

2011. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!