Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szedhetek fogamzásgátlót....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedhetek fogamzásgátlót. Hüvelygyűrűról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Novynettet szedtem egy évig de abba kellett hagynom.
2011. márc. 1. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt használok, már 1,5 hónapja és nekem eddig jó. Előtte 2 évig szedtem gyógyszert, de abba kellett hagynom, mert más gyógyszereket kell most szednem és így nem lenne értelme szednem. Amikor pasimmal szexelünk akkor kivesszük, mert ki lehet venni 24 órán belül maximum 3 órára. Amúgy miért nem szedheted tovább? Mi a bajod? Mert ha tabit nem szedhetsz akkor van olyan, hogy ezt se használhatsz. Mert ugye ebbe is van hormon, csak mondjuk kikerüli a májad.

17/L

2011. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon viszeres lett a lábam,erős migrénem lett meg ilyen szorongásos-pánik hangulataim voltak a gyógyszertől.

azt mondta a nőgyógyász,hogy a hüvelygyűrűt szoktak használni akiknek a tabletta nem válik be.

bár mondjuk megnéztem az interneten a betegtájékoztatót szerintem nem fogom feliratni a hüvelygyűrűt.


köszi,hogy válaszoltál.

2011. márc. 1. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is kicsit visszeres lett a lábam de remélem nem a gyógyszertől ( mondjuk inkább sok apróbb hajszálér) :O :S

Akkor gondolom a trombózis veszélye miatt kellett abbahagynod...

és a gyűrű ugyanúgy emeli a kockázatot sajnos :S


Nincs mit :D

17/l

2011. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a hüvelygyűrű ugyanúgy hormonos, szóval ha hajlamod van a visszérgyulladásra és a trombózisra akkor neked az sem javasolt.
2011. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen szerintem sem kéne erőltetnem az ilyen hormonos dolgokat.

főleg,hogy a családban már volt trombózis,szívroham szóval nem kéne.

2011. márc. 2. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

17 L, ha visszeresedik a lábad, az nagyon nem jó!!! Arra utal, hogy hajlamod van trombózisra és tuti, hogy a gyógyszer hozta ki. Sürgősen jelezd ezt a nőgyógyászodnak és csináltass vérképet mielőbb a saját érdekedben!


Kérdező-neked a hüvelygyűrű se lesz jó, mert abban is van hormon és azt te nem bírod, ha abbahagyatták veled a fogamzásgátlót. Más védekezési módszert kell találnod.

2011. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!