Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabit szedek és mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabit szedek és mielőtt elkezdtem ( vagyis mielőtt megjött volna egy nappal) volt sex gumi nélkül, de nem ment el. Letelt a 21 nap és megjött. Ugye ez azt jelenti, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta h nem lesz baj mert nem voltam abszolút termékeny időszakomban.
2009. febr. 17. 09:16
 1/6 anonim válasza:
Biztos nem vagy terhes. Ha épp nem voltál abban a szakaszban, és a párod se ment el, ráadásul meg is jött.Nyugi
2009. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, mivel védekezés nélkül szexeltél és az előváladék is tartalmazhat spermát és terhesség alatt is mentsruálhat a nő.
2009. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak kissé negatív vagy mert én is azt hiszem,hogy minden jel arra utal,hogy nem vagyok az.
2009. febr. 17. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem vagy terhes, akkor miért kérdeztél? Én tuti nem lennék nyugodt, ha az én életemről lenne szó. Minden bizonnyal csinálnék terhességi tesztet is, nehogy pár hónap múlva meglepetés érjen, mivel a legkevésbé sem akarok gyereket 23 éves munkanélküliként. De te tudod...Szurkolok, hogy ne legyen baj...Sok sikert!
2009. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, kevés eséllyel, de láttunk már rá példát, hogy szűz lány esett teherbe, szóval minden megtörténhet. ÉS a válaszolók nem negatívak, leírják hogy mit gondolnak.. attól, mert igazat ír, de neked az nem "megfelelő", attól még nem negatív. Sok sikert.
2009. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok,csak ideges vagyok. negatív visszaszívva. de ha reálisan nézzük igen kicsi az esély nem? alapvetően ha terhes lennék és tabi szednék nem jönne meg nem?vagy a tabi miatt ponthogy igen?
2009. febr. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!