Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ma lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma lefeküdtem a barátommal (csütörtök) és tegyük fel, hogy terhes lettem. A vasárnapra várt menzeszem már ki fog maradni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 22:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
52%
Nem vagyok idióta, már bocsi. Olvass el egy terhességről szóló könyvet. Nem azt írtam, hogy 100%- hogy nem lehet terhes, hanem, hogy ezeken a napokon van rá a legnagyobb esély, hogy valaki teherbe essen, és azon a napon amikor együtt volt a barátjával, akkor már elég kicsi rá az esély, hogy abból baba legyen. De Te már biztos borzasztó tapasztalt vagy ebben a témában, ha ilyen sokat tudsz róla. (Nilsson, L. - Hamberger, L: Gyermek születik) Olvasd el ezt a könyvet. Ebben le van írva, hogy melyik nap kb. mennyi esélyed van a teherbe esésre, és hogy mennyi mindennek passzolnia kell ahoz, hogy a megtermékenyítés megtörténjen.
2011. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mic vogmuc válasza:
nem fog kimaradni,de ha ezt sem tudod akkor gyanítom,hogy még nem kellet volna vele lefeküdnöd . bocsi :)
2011. márc. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Persze azt sem tudjuk, hogy a kérdező terhes szeretne lenni, és ezért érdeklődik, vagy éppen a terhességtől fél! Minden esetre ma már akár az interneten, akár könyvekből rengeteg információt lehet ebben a témában találni, és az sem baj, ha közben más információk is a birtokába kerülnek. Egyáltalán nem szerencsés, ha itt próbálsz okosodni. Persze azóta már megjött a menstruációja, és ennek vagy örül, vagy éppen szomorkodik miatta. De hajrá, a következő peteérésig még van idő utánanézni a dolgoknak!
2011. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!