Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ma lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma lefeküdtem a barátommal (csütörtök) és tegyük fel, hogy terhes lettem. A vasárnapra várt menzeszem már ki fog maradni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Terhes akkor leszel,ha megtörténik a beágyazódás,ami még kb. a szextől számítva 10 nap.Vasárnapig még a megtermékenyítés sem biztos,hogy megtörténik.Így a vérzésed is most még simán megjöhet.
2011. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
A 72 órásba viszont még benne vagy,vagyis,ha nem akarsz gyereket,akkor azt még beveheted.
2011. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez megint olyan dolog, hogy a 72 órás elég káros dolog de ha biztos vagy benne, hogy teherbe eshettél(beléd élvezett 1-szer 2-szer) akkor én a helyedben vennék egyet.
2011. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2011. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
13%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, mert a menzesz első napjától számított 14. napon (+- 1-2) eshetsz teherbe. Te pedig az alapján amit írtál, már lekéstél.
2011. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó: ez csak akkor igaz,ha 28 napos a ciklusa.Minden más esetben a mesntruáció ELŐTTi 14.nap környékén lehet peteérés nagy eséllyel.Amúgy pedig bármikor,nincs olyan nap a ciklusában,hogy esélytelen lenne egy nő a teherbeesésre.
2011. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Nem valószínű, hogy kimaradna a mostanra várt menzeszed.Igaza van az előttem válaszolóknak, hogy az aktus után kb. 10-14 nap a beágyzódás. Tehát a következő menstruációd már nem valószínű, hogy megjön. Teherbe bármikor eshetsz. Még pontos ciklusnál is, ha kiszámolod a termékeny napokat, illetve a terméketleneket. Bármilyen pozitív, negatív élmény, stressz befolyásolhatja a peteérést! Így bármikor megérhet egy újabb kis pete és lesben áll, hogy megtermékenyítsék! A 72 órában még benne vagy, ha nem vagy rá elég felkészült, érett, gondold meg! Inkább neked egy "kis" lelkiismeretfurdalás minthogy, egy életen át viseled következményeit!
2011. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
52%
Igen, meg fog jönni a menstruációd vasárnap. Azok tájékoztattak helyesen, akik azt írták, hogy a peteérés a menstruáció előtt 14 nappal van, tehát egy 28 napos ciklus esetén az előző menstruáció utáni 14. napon. Egy szabályos ciklus esetén ez azt jelenti, hogy a menstruáció első napjától számított egy hétig, illetve a várható menstruáció előtt egy hétig szinte 100%-os, hogy nem maradsz terhes. Természetesen peteérés történhet különleges esemény hatására bármikor, de ennek kb. annyi az esélye, mint, hogy bármikor a fejedre eshet egy cserép virág, vagy összetalálkozhatsz az utcán egy kóbor oroszlánnal. Szóval szinte nulla. Azok a hozzászólók, akik azt állították, hogy a teherbe esés a szextől számított 10 nap, azok még kicsit tájékozódjanak, olvassanak a témának utána.
2011. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Gondolom nem értetted a 10 napos válaszomat. :) Nem a peteérésről beszéltem,hanem a beágyazódásról,amihez kb. kell 10 nap,mire megtörténik.Olvasgass utána,mielőtt bírálsz,jah és ne a story magazint vedd a kezedbe,hanem biológia könyvet.
2011. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

amúgy melyik az az idióta aki azt írta hogy 14. +- 1?

ez a legideálisabb napok halmaza, DE attól még BÁRMELYIK napon teherbe eshetsz, sok példa volt már rá nemis olyan tág intervallumban....

2011. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!