Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék felíratni, de nem akarok levetkőzni, tudtok-e debrecenben olyan magánorvost aki csak vérvételre küld el?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Adri244 válasza:

Minden nögyogyásznál le kell vetközni ha nagyon zavarban vagy akkor keres nöi nögyogyászt és az kevésbé fog zavarni, sajnos elöbb vagy utobb mindenképpen el kell menned rákszürésre vagy kontrollra ..

2011. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a klinikára mentem ki, egy aranyos fiatal csaj volt az orvos és ő tényleg csak vérvételre küldött el, pedig már nem voltam szűz. Csak akkor vizsgált meg mikor mentem a következő adagot felíratni.
2011. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszer felírásnál csinálnak rákszűrést is,így muszáj levetkőzni! De ha nem akkor,akkor is mihamarabb el kell menned rákszűrésre ,és évente meg kell ismételni!
2011. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!