Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha január 14. -én volt meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha január 14. -én volt meg utoljára a menstruációm, február 5. -én termékeny időszakban voltam? :s

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha januar 14 az elozo menstruaciod elso napja volt, akkor jan28-febr1 kozott lehetett az ovulaciod (termkeny idoszak). Ha 14-e az utolso napja volt a menstruaciodnak, akkor meg korabban, tehat februar 5-en, nagy valoszinuseggel nem voltal termekeny.

100% biztosra persze senki nem tudja megigerni ezt neked.

2011. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen..
2011. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, az első mondott igazat. De azt is kéne tudni, hogy hány nap a ciklusod.
2011. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a ciklusom pont 1 hét volt.
2011. febr. 9. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:

a ciklusod nem egy hét, legfeljebb a menzeszed...


ciklus.hu és a biológia tankönyved segíteni fog...

2011. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, a statisztika azt mutatja, hogy nem nagyon szamit a ciklus hossza, mert atlagban a 14. nap korul van peteeres valtozo hosszusagu ciklusoknal, azt kellene tudni, mikor volt az elso napja az elozo ciklusodnak, bar, mint mar irtam, mi itt nem tudunk neked biztos valaszt adni, csak talalgathatunk.
2011. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy nemsokara ugyis kiderul (vagy beborul), mert ha utoljara 14-en jott meg, es atlagos hosszusagu a ciklusod (28 nap), akkor szombaton, vagy annak kornyeken meg kell(ene) megint jonnie.
2011. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha 14-én volt az utolsó és 7 napig tartott, akkor 7-én kezdődött a ciklus. A legvalószínűbb peteérés 21-e körül volt. Február 5-én lassan meg kellett volna jönnie.
2011. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 9. 21:09
 10/11 anonim válasza:
Tapasztaltam,hogy a menstruáció után 1 nappal(tehát,ha14-én megjött neked MÁR 20-án)teherbe eshet az ember.
2011. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!