Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma elmentem a nőgyógyászatra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elmentem a nőgyógyászatra, de mióta eljöttem onnan, jobban félek, mint előtte. Mi csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőtt megkértem Anyukámat, hívjon föl egy magánorvost, akit ajánlottak neki, Anya egész tegnapig halogatta, pedig naponta szóltam, de tegnap már sírva mondtam, hogy most pénteken megint meg fog jönni, nem akarok még egy hónapot végig szenvedni az óvszerrel, mert utána ég, csíp, viszket, fáj, nagyon kicsire összeszorul. Erre fölhívta a Magánorvost aki kérdezte sürgős e, Anya mondta, hogy nem, úgyhogy mához két hétre kaptam egy időpontot. Elegem lett, és elmentem az Örsre, az SZTK-ba, a nőgyógyászatra, ahol fogadtak, de az orvos nagyon bunkó volt velem, lenézett, és megalázóan beszélt. Rákszűrést végzett, és elküldött vérvételre. Azt mondta csak akkor kaphatok gyógyszer ha megkapja a rákszűrés eredményeit, és az nem tudja mikor lesz. Sírva jöttem ki. Alacsony a vérnyomásom és a vérvételeken mindig elájulok, anya nem jön el velem, de ez most mindegy. Eddig csak attól féltem, hogy terhes leszek, most ki akartam ezt zárni, de már attól is félek, hogy rákos vagyok.
2011. febr. 7. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy bajod van: hipohonder vagy.

Normális doki először elvégzi a KÖTELEZŐ vizsgálatokat, mielőtt felírja a gyógyszert, hogy ne legyen semmi baj.

Nem is lesz, ezért szed olyan sok nő tablettát. Nyugi.


Amíg gumiztok, használjatok sok síkosítót, az segít a gondon, illetve kíméletesebb, ha egy ideig marad a nyali-fali. :)

Ne legyél ennyire ideges, nagyon sokan vannak így, nem kell ráparázni.

A doki bunkó volt, a nap süt, a szél meg fúj.

Ezerszer hallja naponta, amit te is elmeséltél, és unja.

:)

2011. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én nem meséltem neki semmit. Neki semmit nem mondtam. Válaszoltam azokra a kérdésekre, hogy volt e betegség a családban, és ennyi. Nem egy idióta vagyok, nem kezdtem el vele beszélgetni. Az meg, hogy ő azt mondja nekem, hogy "Hát nem tudom mikor jön meg, meg nem is érdekel." az nekem igen is fontos, mert szeretném elkezdeni szedni a gyógyszert, és már csak 3 napom van rá. Az óvszerrel meg nem a síkosító hiány, vagy a kevés "nyali-fali" miatt van gond, hanem mert alergiás vagyok rá.
2011. febr. 7. 20:30
 3/18 A kérdező kommentje:
- allergiás.
2011. febr. 7. 20:30
 4/18 anonim ***** válasza:

az orvosnak az a feladata, h elküldjön vérvételre meg megvizsgáljon, ne aggódj, ezek rutin dolgok és nem lesz semmi baj! :)

én inkább anyukáddal beszélgetnék el, hogy miért próbálj szabotálni, mikor te felelősségteljesen szeretnél viselkedni... lehet, hogy abban reménykedik, addig nincs szex, amíg nem iratsz fel gyógyszert? hány éves vagy?

2011. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
17. Egy éves kapcsolatom van.
2011. febr. 7. 21:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére, hogy paraszt volt a doki, inkább örülnöd kellene, hogy megvizsgál. A nemi éle elkezdése után rákszűrésre kell járni, és bizony a tablettához vérvétel kell, hogy megnézzék a májfunkcióid. Ha volt trombózis a családban, akkor azt is meg kell nézni, hogy van-e hajlamod.

Nem tudom mennyivel lenne jobb, ha rögtön felírta volna a tablettát, aztán mondjuk szétcseszi a májad, vagy trombózist kapsz....


Egyébként van latexmentes óvszer, ha úgyis nemsoká elkezded a tabit, akkor egy ideig kibírjátok vele (mivel elég drága).

2011. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nyuodj meg, a rákszűrés rutin, évente kell végezni és kb. egy hét alatt meglesz az eredmény. Nem azért csinálta, mert bármire gyanakodna nálad. Egyébként meg, ha ne adj Isten mégis az lennél, ami nem vagy, jobb ha hamarabb derül ki, mint később.


Ha allergiás vagy a gumira, inkább hagyjátok a szexet addig, amígy nincs gógyszer és maradjatok csak az orálnál meg a kezeteknél. Biztos, hogy neked is jobb, mert legalább nem fog csípni, viszketni stb. Ki lehet bírni. ;):)


Anyukáddal meg szerintem próbáld meg megbeszélni a dolgot. Mond el, hogy voltál orvosnál és hogy íratni fogsz gyógyszert, de jobb lett volna, ha olyan orvoshoz mehettél volna, vagy mehetsz ezután, aki normálisan bánik veled. Persze a magánrendelésen sem szentek az orvosok, csak nagyobb esély van rá.


Minden esetre kitartást és ne aggódj nagyon. Legközelebb meg kérd meg a barátodat, hogy, ha tud, kísérjen el ő nődokihoz. Végül is, nem csak neked fontos a védekezés.


23/l

2011. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

javítok: mondd

21:57-es voltam

2011. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De addig nem is ad nekem receptet, amíg a Rákszűrés eredménye meg nem lesz? Ennyire nem fontos, hogy lefeküdhessek Veled, de most lesz valentínnap, a születésnapja, és az egy éves évfordulónk is. Annyira szerettem volna ha már lehet, de ha 1 hét múlva lesz csak kész, akkor már késő, megint várnom kell egy hónapot.
2011. febr. 7. 22:01
 10/18 A kérdező kommentje:

Elnézést. Lefeküdhessek Vele. :DDD:(

Ez a Veled nem tudom, hogy sikerült.

2011. febr. 7. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!