Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a jobb a Belara vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandy007 kérdése:

Melyik a jobb a Belara vagy Lindynette?

Figyelt kérdés

Én Lindynette-t szedek, csak érdekel, hogy mi a kettö közt a különbség.

köszike!!


2009. febr. 8. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Belarát szedek. Semmi panaszom nincs rá. Egy kicsit nőiesedtem tőle, de ennyi az összes. A menszeszemet gyönyörűen beállította, nem híztam tőle, a libidóm is köszöni jól van. De miért érdekel pont ez a tabletta? Ha nincs panaszod a lindynette-re, akkor miért váltanál? Mindenkinek más jó, lehet, hogy nálad a belara számos mellékhatása előjönne.
2009. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy jobb vagy rosszabb. Hormonálisan is különbözőek vagyunk ezért nem biztos, hogy mindenkinek ugyanaz válik be. Ami neked jó, az másnál okozhat problémákat vagy ami másnak jó, az nálad nem válik be.
2009. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike! nem akarok váltani csak érdekelt! köszike nektek!
2009. febr. 8. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
én is lindynettet szedek pár hónapja, semmi gondom nem lenne vele a pattanásaimat leszámítva. a melleim még nőttek is azóta :) csak a pattanások zavarnak...
2009. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt kérdezném még hogy az baj ha nem gyogyszerszünetben jön meg? vagy nem is akkor kell neki? Szoval megjöhet a mensim elötte egy héttel is?

köszike az elözöre a válaszokat!!:)

2009. febr. 9. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!