Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye semmi bajom nem lesz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye semmi bajom nem lesz, hogy így váltottam tablettát?

Figyelt kérdés

Kb. fél évig szedtem a Lindynett 20 fog. tablettát és utána abba hagytam, 4-5 hónapig nem szedtem. Most egy másikra váltottam át az orvosom tudta nélkül (Jangee),azért mert ez olcsóbb.

Ugye nem baj,hogy orvos tudta nélkül váltottam át másra???semmi baj nem lehet,nem??

Köszi előre is a választ:)


2011. febr. 3. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy napon azon fogod észre venni magad ,hogy nem kelsz fel ,...
2011. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted minek van az orvos? De baj. De tök feleslegesen írtál ide, mert az várod, hogy mindenki azt mondja, nem lesz semmi, nagyon jól tetted. És nem fogod elfogadni, hogy hülyeséget csinálsz és folytatni fogod, mert ha nem így lenne előre gondolkoztál volna.

Ne csinálj hülyeséget. Mibe tart elmenni a nőgyógyászhoz? Nem kellemes persze, de évente kell járni amúgy is, a feliratás meg nem tart semmibe. Az SZTK-ban meg még fizetni se kell a vizsgálatért. Ez nem szölőcukor. Ne játsz az egészségeddel.


23/l

2011. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a bogyeszt amit eredetileg felírt az orvosod, nem poénból tette. Amúgy ki írta fel neked a másikat??? Mert ugye csak receptre adják.

Én olyan bogyót szedek, amit csak a szakorvos írhat fel (Cypromix). Ezt úgy kellett volna csinálnod, hogy odamész a nőgyógyászodhoz, közlöd, hogy szeretnél egy olcsóbb gyógyszert, és ő kiválasztja a neked megfelelőt. Nem hiába van bogyóváltáskor, meg évenként is vérvizsgálat.

Szerintem keresd fel a dokidat és mondd el neki, hogy mit csináltál. Biztos le fog szidni, de ez tényleg nem cukorka, hogy így játsszon vele az ember.

2011. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó.....
2011. febr. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!