Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van ilyen folyásom, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen folyásom, ha fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
Fehér, viszonylag sűrű, de nem viszkető, fehér folyásom van. Időszakos, ami azt jelenti hogy nem minden nap van a 21 napból. Milligestet szedek, mindig ügyelve hogy pontosan vegyem be. Ma következik a 7. szem. Olvastam egy hasonló kérdést, amire a válasz az ovuláció volt. Viszont ha fogamzásgátlót szedek nem lehet ovuláció. Várom a véleményeket.
2009. febr. 7. 14:56
 1/5 anonim válasza:
27%

menj el dokihoz...

amúgy léccci erre is válaszoljatok!köszönöm

Kérdés

Üvegezésnél, merésnél és felelésnél egyaránt mit lehetne mondani és kérdezni szerelemmel kapcsolatosan?

2009. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy a folyás mindig kóros, ha nem a mensi előtt jelentkezik és nem áttetsző és nyálkás.

Namost, nekem is olyan van, mint Neked! Tehát, valószínű van valami odalent..

Én épp most vagyok túl egy amolyan tisztító kúrán alul, egyelőre úgy tűnik, egy darabig rendben leszek.

Szerintem menj el dokihoz Te is.


Üdv: Haven 23/L

2009. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a fogamzásgátlótól, mert az megváltoztatja a hüvelyflórát és hajlamosít a hüvelygombára is.
2009. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen tisztító kúrára gondolsz? De ugye nem lehetek terhes? Rendesen szedtem a tablettát, és a gyógyszermentes szünetben éltem nemi életet.
2009. febr. 7. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejsavas irrigálás, vmilyen drogériában vett tejsavas irrigáló folyadékkal, vagy simán hígított kefírrel.
2009. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!