Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól érzem, hogy ennek nem így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ennek nem így kellett volna mükődnie? Elmerjem kezdeni így szedni a fogamzásgátlót vagy lehe belőle gondom? Lent.

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál felíratni a fogamzásgátló tabletátt. Nem csinált semmi fajta vizsgálatot. Bementem megkérdzete miért mentem, mondtam gyógyszert íratni és már felis írta. Annyit tett hozzá, hogy legközelebb 3 hónap múlva ha megyek csinál rákszürést és kész. 1hónapja volt hüvelyi ultrahangom ciszta miatt ami felszívodott szerencsére. Ez így ment másnál is? Azt hittem legább vérvétel vagy valami lesz. De semmi. Elmerjem kezdeni szedni? Lehet valami komoly bajom? Nem ebbe akarok meghalni...
2011. jan. 31. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég ritkán halnak bele az emberek a fogamzásgátló szedésébe. Szedd be, max ha valami kellemetlen mellékhatást tapasztalsz, akkor visszamész a dokihoz.
2011. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem volt vérvétel, de közben már megkaptam a receptet is. 2,5 hónap után kész lett, azután váltottam ki csak...most járok a 4. szemnél:) egyébként peteérést is kellene vizsgálniuk a dokiknak. Ha lesz valami mellékhatás, akkor elmegyek magándokihoz...
2011. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem szó szerint értettem a belehalást de emboliát sincs kedvem kapni.
2011. jan. 31. 16:13
 4/14 anonim ***** válasza:

a családodról sem kérdezett semmit? pl volt-e trombózis,stb...

ha az megnyugtat, menj el, és kérj vérvizsgálatot! az kimutatja, hogy van e félnivalód!

2011. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
*nem emboliát hanem trombozist akartam írni bocsi.
2011. jan. 31. 16:19
 6/14 A kérdező kommentje:
semmit nem kérdezet. Annyit szedtem e már. mondtam nem. felírta és kész. sztem 2 percet se lehettem bent.
2011. jan. 31. 16:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Már kevés hormont tartalmaznak a gyógyszerek, lehet ezért ilyen magabiztosak a dokik. Jangeet írt fel? Ha nem akarsz elmenni vérvételre, akkor informálódj, hogy volt-e valami probléma a családodban eddig, vagy ha valami mellékhatást érzel, ami "nem tetszik" akkor hagyd abba... az egyik ismerősömnek pl nagyon fájt a lába, abba is kellett hagynia, őt sem vizsgálták ki.
2011. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jangeet kaptam igen.
2011. jan. 31. 16:30
 9/14 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt. Bementem, mondtam, hogy mit szeretnék és, hogy most lenne az első , hogy tablettát szedek. Mondta, hogy jó akkor 3 hónap múlva majd ha jövök megint gyógyszerért akkor rákszűrést is kéne csinálni. És felírta a Symicia nevű gyógyszert (már lassan 2hete szedem), mert az kevés hormont tartalmaz. Én is meglepődtem, hogy csak úgy felírta. Máshol is így megy.... ez a magyar egészségügy :P :D
2011. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak meglepett mert bnömnek volt vérvétel és vizsgálat is. Rem nem lesz gond.
2011. jan. 31. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!