Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a legolcsóbb óvszer darabja?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tehát viszonylag könnyen beszerezhető, biztonságos, és nem több száz darabos csomagra vonatkozik a kérdés. Kíváncsi vagyok, hogy olcsóbbra jön-e ki, mint a fogamzásgátló.


2011. jan. 30. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 110 ft lehet darabonként.Nem tudom pontosan most mennyibe kerül(rako szerintem normális márka (és biztonságos is,teh nem tescos) olyan 330ft/ csomag/3db)
2011. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
durex és lifestyle gumik, 40db-tól, 55-60 Ft-os áron kaphatóak. Csak megfelelő helyen kell keresni.
2011. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
TESCO óvszer! A legkisebb is számít!
2011. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Masculan 10 db 1290 a neten, de mikor legutóbb vettem kb. 700 Ft volt.
2011. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jucus Pucus ***** válasza:

Szia!

Sztem a fogamzásgátlós megoldás olcsóbb (és kényelmesebb is). Bár ez persze attól is függ, hogy egy hónapban hányszor szexeltek. Ha aktívak vagytok, akkor tabi, ha csak ritkábban csináljátok, akkor gumi.

2011. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy nem a legolcsóbb megoldást keresném, ennyi erővel minek védekezel, ha képes vagy megbízni a legolcsóbb sz@rokban ...
2011. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Maeglin válasza:

A legolcsóbb óvszer mennyibe kerül?


Jobb esetben egy egész gyerekszoba berendezésébe, gyerekruhákba, játékokba, később tankönyvekbe, majd fizetheted az egyetemet!


Rosszabb esetben: Pár hónap a nemibeteg gondozóban.

2011. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!