Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás fogamzásgátló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás fogamzásgátló, akkor is hatásos, ha előtte ittam, pl. egy felest? !

Figyelt kérdés

A második kérdésem pedig, hogy az ilyen tablettának lehet a hányás mellékhatása?!Mert már sokszor olvastam itt, hogy "Bevettem, de kihánytam", vagy ez csak a véletlen?!

Bocsi a kérdésért, de érdekelne....Nem, nem szexeltem ész nélkül, csak kíváncsi vagyok.

Lány/18


2009. febr. 5. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Szóval te az az ágyból-ágyba ugrálgatós nőstény szöcske vagy... remélem van párod, és kibelez érte.

Szerinted beveszi itt valaki, hogy nem keféltél?

2009. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Első válaszolónak: Le lehet állítani magad!

Kérdezőnek: Sz.tem az a feles nem kellett volna :S

És megint az Első válaszolónnak annyit h nem kell"ágyból-ágyba" ugrál, lehet h v.mi baleset történt, kiszakadt, lecsúszot stb,stb...

Szal kérdezőnek nyugi, és várj 4-5 órát ha lehúztál egy felest és utána vedd be!

2009. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mirol beszéltek??3 honapja nincs barátom, azota nem is voltam senkivel!Mondtam, hogy ne gondoljatok, hogy esz nelkul szexelek!

De latom itt nincs egy normalis ember se, aki tudna valaszolni, hanem csak le@baszni tudjatok az embereket, vagy pedig pi@csazni bele!Ez az elso valaszolonak megy!

2009. febr. 5. 17:43
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Haggyad már magad, te beveszed azt amit ez a tyúk ír?

Elhiszed hogy unalmában valóságos helyzeteket keres a neten, és pont passzolnak a részletek, mint szex, alkohol, esemény utáni,tabletta kihányása, és utána meg megkérdezi itt?

Az ilyeneket elkülöniteni kéne...

2009. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Vmi nagy lelki problémád lehet te i@iota!Igen primitiv vagy, de nem akarok a te szintedre lesulyedni!

A normális válaszoloknak/ha lesznek olyanok/: Nem, ha hiszitek ha nem,nem szexeltem! Csak van egy baratom, akivel gondolkoztunk, mivel nem akarunk tartos kapcsolatot, hogy talalkozgatnank. Egyikunknek sincs parja, es szex meg hianyzik!Es ha mar akarom, nem szeretnem vmi idegennel, akarhol!...Csak a srac felhozta, hogy pl. venne pezsgot is, es ezert kerdeztem, hogy barmien alkohol, vagy feles elfogyasztasa utan a tabletta veszit hatasabol!

A hanyas kerdesem meg tenyleg azert volt mivel sokan irjak, hogy kihanyjak!

Ugyhogy lelehet allni!

2009. febr. 5. 17:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi pia nem árt, de azért természetesen jobb, ha tiszta vagy. A hányás, hasmenés meg mindig probléma. Azt a tabit pótolni kell és újra irány a doki.
2009. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ok, de ez meg odebb van, hogyha esetleg meg taliznank, ugy gondoltam, hogy nem iszok. Inni ihatok haverokkal...ott nem arrol szolna a dolog, meg ha lehet jobban elengednem magam tole, de nem. Nem valalom ugy be.

Koszi a valaszt!

2009. febr. 5. 18:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy félreértem a helyzetet, de a tisztázás végett:

a 72 órás tabletta nem egészen fogamzásgátló, csak ha valami probléma történt, akkor alkalmazandó. Egy kupac hormon, ami igencsak káros. Életedben 2-3 alkalommal használhatos.

Óvszer használata ajánlott.


A hányás pedig pont a tabletta hatóanyagai miatt van.

2009. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Termeszetesen ovszer az lesz, nem is egy!

Koszi

Bocs, ha rosszul fogalmaztam, magyarul nem tudom a nevet, szlovakul meg ertenetek. Koszi!

2009. febr. 5. 18:56
 10/17 anonim ***** válasza:
szia! Povedz mi poslovensky , ja chápem !
2009. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!