Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló tablettát szedtek?

Figyelt kérdés
Mióta szeditek a tablettát,milyen fajtát szedtek,milyen mellékhatások voltak amikor elkezdted szedni,váltottál másik tablettára valaha? Bocsi a sok kérdésért csak felmérés :)
2009. febr. 5. 15:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és h ha voltak mellékhatások mikor jelentkeztek előszőr? Kb. hányadik levél után?
2009. febr. 5. 15:55
 2/17 anonim válasza:
16%
Az a legjobb megoldás, ha semmilyen tablettát nem szedsz. Hosszú távon többet árt mint használ és ha leállsz vele, nagyon lassan ürül ki a szervezetedből és elég kellemetlen tünetei lehetnek. Csúnya lesz a bőröd stb. Szóval szerintem a legjobb az óvszer.
2009. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
16%
Ha jól emlékszem kb. 5-ször annyi iső alatt ürül ki a szevezetedből, amennyi ideig szedted, de ebben nem vagyok biztos. Nem éri meg!!!!
2009. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Diane35-öt, nagyjából két éve. Sosem váltottam, két hónap szünet volt ez idő alatt. Mellékhatás semmi, csak mikor abbahagytam, úgy két hétig borzasztóan hullott a hajam. (Bőrgyógyászati problémák miatt szedem, mielőtt le lennék hurrogva.)
2009. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Az első két válaszolónak: Nem tűnt fel hogy nem ezt kérdezte? Mindenkinek a saját döntése, nem? (Ja, most akkor aki 10 évig szedi, annak 20 év mire kiürül? Nem, annak is néhány hónap.) Az óvszernek sokkal nagyobb a hibaszázaléka, mint a fogamzásgátlónak, nem teszi rendbe a ciklust, nem múlnak el a cisztáid tőle, nem úszod meg a 1,5 hetes hányós-görcsölős vérzést, stb. Persze, ha az ember nem egy nagyon tartós kapcsolatban él, nem az óvszer hibaszázalékát akarja kiküszöbölni, nincsenek orvosi problémái, ne szedje inkább. De a legtöbb mai fogamzásgátló alacsony hormontartalmú, és biztonságos.[A Dianés válaszoló voltam]
2009. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Milligestet szedek 8 hónapja, és kb 2 hónapja krónikus fejfájásom van tőle. úgyhogy valószínúleg abba fogom hagyni, de előtte még konzultálok a nőgyógyásszal.
2009. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lindynette, első hónapban volt mellfájás, barnázás. meg modt 4 levél óta, mintha csökkene aszexuális vágyam (
2009. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Milligestet szedek 4 hónapja.Nekem bevált.
2009. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Milligestet szedek 5 hónapja. Első hónapot végig véreztem utána ez elmúlt.Menzesz jóval kevesebb és fájdalommentes.Fejfájás sajna nálam is gyakori de nem tudom,hogy ez a gyógyszer miatt van-e mert mindig is sokat szokott fájni.Amugy megvagyok vele elégedve.
2009. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
yasminelle-t szedek.a második levél felénél tartok,és eddig még semmi változást nem tapasztaltam,azonkívül hogy leadtam 1 kilót.bár erre nem volt szükségem,de nemgond:)szóval szerintem jó,nekem bevált.
2009. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!