Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Errol miert nem er semmit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errol miert nem er semmit a betegtalyekozato?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek mar hosszu ideje,szoval tul vagyok a hozzaszokasi perioduson mar reg.

Most sulyos betegseg miatt antibiotikumot es gyulladascsokkentot irt fell a hazi orvos.

Elolvastam a betegtalyekoztatot a fogamzasgatlon,irja hogy antibiotikm mellet kell kiegeszito kezles(ezt meg is tesszuk).A problemam visznot az hogy barnas verzes is elkezodott,mikor meg a level kozpen tartok nem kellene megjonnie.Lecsokkent a hormonszint az antibiotikumtol?ettol lehet a verzes?

A betegtalyekoztaton csak annyit ir,hogy antibitkum mellet kell kiegeszito vedekezes ,a verzesrol meg anyit hogy az elso3-4honapban meg termeszetes,ezen kivul semmit.

Valakinek van hasonlo tapasztalata?Vagy most mehetek vissza a dokihoz?

Egyebkent annak mi a jele,hogy az adott fogamzasgatlo mar nem megfelelo,itt az ideje kicserelni?(nem azert mert regota szeded,hanem pl mert nem eleg a hormontartalma)


2011. jan. 27. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit, tudom,milyen szar dolog.Én is elmentem dokihoz vele az elején és ő mondta.
2011. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
LÉnyegében az az eset, mint mikor több szemet kihagysz, mert nem szívódik fel, leglaábbis nem megfelelően, ezért is kell mellé védekezni. Esetedben ennyire levitte, szóval a helyedben nagyon óvatos lennék.
2011. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!